Skaitytoja: Apie emocijas tarp piliečių ir kelininkų (7)

Publikuota: 2021-01-28 Kategorija: Tribūna
Skaitytoja: Apie emocijas tarp piliečių ir kelininkų
Rokiškio Sirena nuotr. / Kasamas sniegas

„Netikėtai užklupusi žiema vėl įaudrino emocijas tarp piliečių ir kelininkų. Vieni negali pravažiuoti, kiti nespėja valyti. Nespėja valyti ne tik važiuojamųjų dalių, bet ir kiemų.

Paprasčiausias būdas susidoroti su sniego pūsnimis - susidraugauti su kastuvu ir pusvalanduką pasportuoti. Nesiskundžiu, karantino metu, kai sporto klubai uždaryti, tai puiki mankšta. Tik nukasus sniegą, kilo noras, na kaip noras, poreikis labiau, takelius pasibarstyti. Gerai apžiūrėjus aplinkinę teritoriją, paaiškėjo, jog artimiausia smėlio dėžė pūpso už šimto penkiasdešimties metrų... tai yra per tris kiemus.

Ilgai negalvojusi, nutariau skambtelti į Rokiškio komunalininką su prašymu tų dėžių kiekį kiek padidinti. Rodės elementari problema, kurią galima paprastai išspręsti. O nė velnio. Pasirodo, smėlio dėžė didžiulis deficitas.

Pagrindiniu, internete skelbiamu telefonu, atsiliepęs darbuotojas mane nukreipė pas, kaip pats teigė, atsakingą už „visą tai“ Valdą Mačiežą. O štai šis ponas nedviprasmiškai pasiuntęs mane velniop dar spėjo paaiškinti, kad dėžės statomos ten, kur „patogu jiems, o ne gyventojams“. Ir jokie argumentai, jokie paaiškinimai, jog kiemai nebarstyti nuo žiemos pradžios (kas logiška, jei dėžė viena šešiems kiemams), jo neįtikino ir vargintis ponas nė nesiruošė.

Taigi, kyla klausimas. Kokiu principu yra skirstomi resursai? Kas atsakingas, kad slidūs pėsčiųjų takai būtų tinkamai prižiūrėti? Jei gyventojams nesuteikiama galimybė patiems pasirūpinti savo saugumu, kas kontroliuoja darbuotojus, už tai atsakingus?

Atsakymų iš pono Valdo negavau. Ponas Valdas buvo labiau suinteresuotas kuo greičiau atsikratyti įkyrios paslaugos gavėjos, nei paaiškinti, ar pagelbėti.

Žiema praeis. Slidinėti po kiemą jau greitai nebereikės. O klausimai liks. Iš kurių svarbiausias, mano manymu, kur atsakingi darbuotojai mokėsi bendravimo kultūros ir kaip ilgai teks mokėti už paslaugas, kurios nesuteikiamos?

 

Autoriaus pavardė redakcijai žinoma.

Tai yra originalus autoriaus tekstas.

„Rokiškio Sirena“ redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje „tribūna“ galite pasisakyti visi.

Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video