Streikuoti tampa madinga... (15)

Publikuota: 2019-11-26 Kategorija: Tribūna
Streikuoti tampa madinga...
Traktoriai Rokiškyje

Streikuoti tampa madinga...
Nes tai papračiausias būdas kažką gauti. Kaip mažam vaikui, griūti ant žemės ir trankyti kumštukais į žemę. Ar tai blogai, norėti kažko? Ne. Ar suaugusiųjų norų išreiškimas turėtų skirtis nuo vaikiškųjų? Taip. Aš ne prieš nuomonės, norų ar poreikių išreiškimą. Aš prieš jų reiškimą būdais, kurie kenkia mums, paprastiems piliečiams ir visiškai nepaliečia tų, kuriems tie norai pareikšti.
 
Pradėkim nuo pradžių, pažiūrėkime į taip garsiai nuskambėjusią traktorių invaziją paprasto piliečio akimis. 11.10 pirmas bandymas išvažiuoti iš kiemo sukant kairėn... ar bent vienas streikuotojas stabtelėjo ir išleido? Ar bent vienas susimąstė, kad yra ir kitų, poreikių ir pareigų turinčių žmonių? Ne. 12.00 pagaliau nuvažiavus į paskirties tašką, einant per pėsčiųjų perėją tenka specialiai lėtinti žingsnį, kad tolėliau esantys vairuotojai galėtų atlikti posūkio manevrą į kairę.
 
Ar ūkininkams, kurie vairuoja techniką svarbūs kiti žmonės? Ne 12.15 ant viadukuko, pagrindinės miesto arterijos kelkraštyje dešimtys sunkiasvorių mašinų. Ar joms svarbu, kad jos trukdo kietiems? Ne. O dar pikčiau darosi skaitant komentarus. " tu jų duoną valgai, kaip drįsti burnoti"... Ką? Aš jų duoną valgau? Jie dalina ją nemokamai? Ne. Aš perku jų produkciją. Aš jų pajamų šaltinis. Aš, kurjeris, kuris šiandieną visur vėlavo, autobuso vairuotojas, kurį šiandieną keiksnojo dėl grafiko nesilaikymo, senolė, kuri nesulaukė greitosios pagalbos automobilio laiku. Mes. Mes jų kasdieninės pajamos. Nori reikšti nuomonę? Reikšk. Nekenk kitiems, bandantiems sąžiningai dirbti. Duonos ir Lenkijoje yra, neprapulsim.
 
 
Autoriaus pavardė redakcijai žinoma.

Pasisakiusiojo kalba netaisyta.

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi.

Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis.

 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video