8 populiariausi orkaičių gamintojai (0)

Publikuota: 2022-01-12 Kategorija: Verslas
8 populiariausi orkaičių gamintojai
Asociatyvi nuotr.

Orkaitės yra vieni iš tų virtuvės įrenginių, kuriuos keičiame ypač retai, todėl pirkdami naują prietaisą, visuomet tikimės aukščiausios kokybės. Norint ja įsitikinti, pravartu atsižvelgti į prekinį ženklą: gerai pažįstami gamintojai visuomet asocijuojasi su patikimumu ir ilgaamžiškumu. Siūlome susipažinti su kompanijomis, kurių siūlomos orkaitės susilaukia didžiausio pirkėjų susidomėjimo.

Samsung

Nors šį prekinį ženklą daugelis renkasi pirkdami išmaniuosius telefonus ar kitus elektronikos šedevrus, ne paslaptis, jog šios kompanijos siūloma buitinė technika taip pat atitinka aukščiausios kokybės standartus. Orkaitės taip pat nebus išimtis – jos gali būti aprūpintos labai naudingomis, gaminimo procesą lengvinančiomis funkcijomis. Pavyzdžiui, sparčiai populiarėja „Dual Cook Flex“ technologiją palaikantys įrenginiai, kurie leidžia naudoti tik viršutinę orkaitės zoną, taip sutrumpinant maisto ruošimo laiką ir sumažinant energijos išteklius. Tačiau galite būti tikri – tai ne vienintelė Jūsų dėmesio verta technologija.

Bosch

Galima sakyti, kad šios kompanijos orkaitės išsiskiria kone plačiausiu asortimentu – kad ir kokius reikalavimus keltumėte šiai buitinei technikai, tinkamą variantą neabejotinai pavyks atrasti. Verta paminėti ir tai, jog gamintojai akcentuoja ne tik puikius gaminimo rezultatus, bet ir daug dėmesio skiria įrangos tvarumui. Visos orkaitės yra gaminamos iš tvirtų, kokybiškų medžiagų, o prieš patekdamos į prekybą yra kruopščiai ištestuojamos – akivaizdu, jog pasirinkus šią kompaniją, dėl ilgaamžiškumo neteks nerimauti.

Electrolux

Ši kompanija jau ilgiau kaip 100 metų kuria produktus, kurie užtikrina geresnį mūsų gyvenimą. Atsižvelgus į siūlomų prekių asortimentą, nesunku tuo įsitikinti: praktiškai kiekviena Electrolux orkaitė gali pasiūlyti grilio funkciją, laikmatį ir aukštą energijos efektyvumo klasę, tačiau netrūksta ir dar modernesnių galimybių. Kai kurie modeliai yra aprūpinti savaiminio išsivalymo technologija, mėsos termometrais ar gaminimo garuose funkcija – pasitelkę tokią buitinę techniką, virtuvėje galėsite atskleisti visą savo potencialą.

Beko

Ilgiau kaip šešis dešimtmečius gyvuojanti kompanija daugiausiai dėmesio skiria naujovėms, kurios mūsų gyvenimą paverstų patogesniu ir sveikesniu. Būtent sveikas gyvenimo būdas akcentuojamas labiausiai, tad galite tikėtis, jog įmontuojamos orkaitės pasiūlys funkcijų, kurios padės patiekalus paruošti ir skaniai, ir sveikai. Gamintojai teigia, jog kruopščiai suprojektuoja kiekvieną įrenginį taip, kad jį būtų galima paprastai išvalyti ir žinoma – lengvai naudoti. Nusprendę pasirinkti šią kompaniją, labai greitai galėsite tuo įsitikinti.

Whirlpool                         

Pirmiausiai dėmesį atkreipia elegantiškas, lengvai į bet kokios virtuvės aplinką įsiliejantis šios kompanijos orkaičių dizainas, tačiau sunku būtų nepastebėti ir jų funkcionalumo. Dar viena šimtmetį perkopusi kompanija stengiasi padėti kiekvienai šeimai klestėti – tai jie daro pasitelkdami amerikietišką paveldą ir išradingumą, kuris skatina ieškoti kryptingų naujovių. Jų galite tikėtis ir peržiūrinėdami orkaičių funkcijas. Iš arčiau su šių įrenginių galimybėmis galėsite susipažinti apsilankę Pigu.lt el. parduotuvėje.

Gorenje

Ši kompanija kruopščiai apgalvoja kiekvieną orkaičių detalę, jog Jūs mėgautumėtės sparčiu maisto gaminimo procesu ir daugiau laiko turėtumėte asmeniniam gyvenimui. Pavyzdžiui, kai kurie modeliai yra aprūpinti automatinėmis programomis su daugybe skirtingų receptų – jei virtuvėje esate pradedantysis, nebereikės sukti galvos dėl tinkamiausio kepimo laiko ar temperatūros. Kokybė taip pat nebuvo pamiršta – orkaičių viduje naudojama itin aukštą temperatūrą atlaikanti, saugi ir sterili medžiaga.

Candy

Stilius, derinamas su technologijomis – taip savo įrenginius apibūdina ši kompanija, tačiau mums prie šių epitetų norėtųsi pridėti ir labai prieinamą kainą. Siekdami supaprasti mūsų gyvenimą, gamintojai naudoja paprastas, tačiau genialias idėjas, kurios užtikrina efektyvų maisto gaminimą ir nesudėtingą įrenginių priežiūrą. Tokiomis vertybėmis kompanija vadovaujasi jau daugiau kaip 70 metų, tačiau galite būti tikri – jų siūlomos orkaitės galės pasiūlyti ir daugiau dėmesio vertų privalumų.

Schlosser

Jei mėgstate dizaino įvairovę ir už šią buitinę techniką nenorite permokėti, verta susipažinti su šios kompanijos pasiūlymais. Šioms orkaitėms neprireiks didelių investicijų, tačiau vis vien galėsite mėgautis kokybe ir funkcionalumu, kurio dėka efektyviai pagaminsite mėgstamus patiekalus. Stilių taip pat verta išskirti kaip privalumą – jei kuriate įdomesnį virtuvės interjerą, ši kompanija Jūsų neapvils.

Tarp visų šių kompanijų tikrai surasite bent vieną, kurios siūlomos orkaitės pateisins Jūsų lūkesčius. Tačiau tai nereiškia, kad šanso neturėtumėte suteikti ir kitiems prekiniams ženklams – kartais rinkos naujokai taip pat gali labai maloniai nustebinti.

 

Užs. nr. 1610.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video