Ką daryti norint, kad siunta adresatą pasiektų iki švenčių? (0)

Publikuota: 2021-12-27 Kategorija: Verslas
Ką daryti norint, kad siunta adresatą pasiektų iki švenčių?
Asociatyvi nuotr.

Šventinis laikotarpis praktiškai visoms siuntų bendrovėms yra vienas didžiausių metų iššūkių. Kuomet daugelis jau ramiai laukia artėjančių švenčių, šioje srityje dirbantiems kaip niekada tenka pasiraitoti rankoves.

Tenka pripažinti, kad šiuo intensyviu laikotarpiu pernelyg uždelsus ir nesuspėjus laiku išsiųsti siuntą, daugelis jų adresatų laiku taip ir nepasiekia. Todėl norint, kad dovanos ir pirkiniai adresatus pasiektų dar iki didžiųjų švenčių, ypač siunčiant į užsienį, siuntimu pasirūpinti reikia gerokai iš anksčiau.

Ar tikrai geriau vėliau nei niekada?

Kalbant apie šventines siuntas, tiek Lietuvoje, tiek į užsienį, posakis „geriau vėliau negu niekada“, netinka. Tikriausiai būtų sunku paaiškinti vaikui, kodėl Kalėdų senelis aplankė jo draugus, o pas jį neatėjo. Šiuo atveju net ir „vėliau“ yra nepateisinama, kadangi tai situacijos niekaip nepagerina. Todėl taip rizikuoti nereikėtų ir dovanų siuntimą geriau gerokai paankstinti, kad vėliau netektų glaistyti nusivylimo ar pulti ieškoti naujos dovanos.

Ypatingai siunčiant siuntinius į užsienį, vertėtų šio proceso nepalikti paskutinei savaitei ir pasirūpinti tuo gerokai anksčiau. Kitu atveju gali belikti viena išeitis – vienas brangiausių siuntimo būdų – siuntų gabenimas oru. Nors tai pats greičiausias ir bene patikimiausias siuntimo būdas, tačiau prieš šventes net ir oro siuntos dėl labai padidėjusio siuntinių skaičiaus gali vėluoti.

Kada vėliausiai reikėtų išsiųsti šventines siuntas?

Siunčiant siuntinius šalies viduje, rekomenduojama įvertinti didžiųjų švenčių datą ir prieš tai esančius savaitgalius. Ypatingai svarbu atsižvelgti į laikotarpį, kuomet didžiosios šventės nusimato vidury savaitės, kadangi prieš jas iškrenta savaitgalio nedarbo dienos. Bet kuriuo atveju nereikėtų delsti iki paskutinės minutės ir siuntas išsiųsti likus mažiausiai 1,5-2 savaitėms iki švenčių.

Tuo tarpu siunčiant siuntinius į Europos šalis, tai padaryti reikėtų likus ne mažiau 3-4 savaitėms iki švenčių. Į Ameriką, Australiją ar kitas tolimąsias šalis, į kurias ir taip siuntos keliauja keletą savaičių, jos iškeliauti turėtų dar anksčiau. Pasitaiko atvejų, kad į Ameriką siunčiamos dovanos šventiniu laikotarpiu keliauja net iki dviejų mėnesių, todėl labai dažnai gavėjus pasiekia tik po Naujųjų metų.

 

Užs. nr. 1596.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video