Kada namuose pravartu turėti šarvuotą seifą? (0)

Publikuota: 2023-07-13 Kategorija: Verslas
Kada namuose pravartu turėti šarvuotą seifą?
Organizatorių nuotr. / Šarvuotas seifas

Saugiausia laikyti svarbius dokumentus, laikmenas su vertinga informacija, grynuosius pinigus, brangenybes, papuošalus ir kitokius svarbius dalykus šarvuotame seife. Ypač tokius seifus naudinga turėti privačių namų, kotedžų gyventojams, nes, anot kriminalinės statistikos duomenų, tokie būstai dažniausiai būna apiplėšiami.

Kokios privačių namų ir kotedžų gyventojų klaidos lemia jų turto vagystes?

Nuosavų namų ir kotedžų gyventojai kartais kieme palieka kopėčias ar kokius nors didesnių gabaritų daiktus, ant kurių palypėję vagys pro langą įsibrauna į būsto vidų. Net jeigu po to suveikia signalizacija, plėšikai sugeba labai greitai apsisukti ir nugvelbti viską, kas vertingesnio pasimaišo po ranka.

Taip dingsta ne tik pinigai, auksiniai ir sidabriniai juvelyriniai dirbiniai, bet ir svarbūs asmeniniai dokumentai, kompiuteriai su juose saugoma svarbia informacija ir pan. Taip nenutiktų, jei namuose stovėtų patikimas šarvuotas seifas, nes vagis norėdamas jį įveikti, turėtų sugaišti labai daug laiko, rizikuodami pakliūti teisėsaugai į rankas.

Dėl kokių dar priežasčių verta įsigyti seifą?

Viena iš vertingo turto apsaugojimo galimybių – tai jo apdraudimas. Tačiau daugeliu atvejų draudimo bendrovės imasi drausti daiktus ir vertybes tik tada, jei namuose yra seifas šiam turtui saugoti. O pats draudimo sumos dydis tiesiogiai priklauso nuo esamo seifo patikimumo. Be to, jeigu brangių daiktų nesaugosite seife, juos gali suniokoti gaisras. Tad pastarasis įrenginys jūsų namuose yra patikimas jūsų turto sargas visais atvejais.

Ką atsargūs žmonės patiki saugoti seifams?

Liaudiška išmintis primena, jog atsarga gėdos nedaro, o tam, kas saugo save ir savo turtą, dar ir Dievas padeda. O atsargūs žmonės savo seifams patiki saugoti visus asmens tapatybės dokumentus, svarbias sutartis, grynuosius pinigus ir turimas kreditines korteles, nekilnojamo turto registracijos pažymas, apie turto paveldėjimą liudijančius dokumentus ir pan. Visų rūšių seifus galite rasti šioje internetinėje parduotuvėje: https://www.saffort.lt/sarvuoti-seifai.

Seife taip pat laikomos auksinių ir sidabrinių monetų kolekcijos, ten vietos randa ir labai vertingi rankiniai laikrodžiai, meno dirbiniai, įmonių ir visuomeninių organizacijų antspaudai, dienoraščiai ir visa kita, kas neturi pakliūti svetimiems žmonėms į rankas.

Užs.Nr. 2276

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video