Kada verta rinktis lubinį ventiliatorių? (0)

Publikuota: 2022-09-23 Kategorija: Verslas
Kada verta rinktis lubinį ventiliatorių?
Organizatorių nuotr. / Kada verta rinktis lubinį ventiliatorių?

Lubų ventiliatorius yra kompaktiškas įrenginys, skirtas maišyti oro mases. Montuojamas ant lubų ir sukuria patogų mikroklimatą patalpoje. Jis priklauso paprastų buitinių ventiliatorių kategorijai, todėl jų kaina prieinama visiems.

Lubinių ventiliatorių funkcijos ir galimybės

Iš naudingų funkcijų reikėtų atkreipti dėmesį į efektyvų oro vėsinimą. Kadangi jie montuojami lubose ir yra daugiausia kambario centre, tai prisideda prie tolygaus oro srauto paskirstymo visoje patalpoje. Ši funkcija galima visuose modeliuose, kurių peiliukai sukasi į kairę. Be to, parduodami lubiniai vonios ventiliatoriai, galintys reguliuoti drėgmės lygį. Jie labiausiai tinka virtuvei ir vonios kambariui, kur nuolat kyla problemų dėl drėgmės.

Nors lubų ventiliatoriai yra paprastos konstrukcijos, juos renkantis reikia atsižvelgti į daugelį kriterijų. Priešingu atveju jūs negalite tikėtis efektyvaus rezultato. Kad jums būtų lengviau atlikti šią užduotį, pažiūrėkime, kaip išsirinkti tinkamą lubų ventiliatorių ir į kokius parametrus reikia atkreipti dėmesį.

  • Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti prieš pasirenkant lubų ventiliatorių, yra nuspręsti, kur tiksliai jį pastatysite. Dažniausiai įrenginys įrengiamas patalpos viduryje, nes tik taip pasiekiamas vienodas oro pasiskirstymas. Jei kambarys erdvus, tuomet perkami 2 ventiliatoriai arba daugiau – priklausomai nuo ploto. Nerekomenduojama montuoti lubų ventiliatoriaus virš lovos. Iš tiesų, ilgai veikiant oro srautui, galimas diskomfortas.

 

  • Lubų aukštis Taip pat prieš pasirenkant lubų ventiliatorių reikia tiksliai žinoti, koks lubų aukštis yra konkrečioje patalpoje. Juk nuo to tiesiogiai priklauso pastatymo saugumas ir patogumas.

 

  • Lubiniai ventiliatoriai sunaudoja tiek pat elektros energijos, kaip ir paprastos lempos. Jų stabiliam veikimui pakanka 220 V maitinimo šaltinio. Bet jei ventiliatoriuje yra įmontuota lempa, tai laidai gali neatlaikyti tokios apkrovos. Tokiu atveju geriausia pasikonsultuoti su elektriku.

 

  • Dizainas Lubų ventiliatorius yra ne tik patogiam mikroklimatui sukurti skirtas įrenginys, bet ir kambario interjero dalis. Todėl jis turi turėti tinkamą išvaizdą. Rekomendacijų čia nėra: tiesiog rinkitės lubinį ventiliatorių, kuris derės prie kambario interjero.

 

  • Sukimosi greitis Kuo didesnis šis parametras, tuo efektyvesnis ventiliatoriaus veikimas. Nors čia svarbiausia nepersistengti. Optimalus greitis yra 2500 aps./min. Modeliai su šiuo parametru laikomi efektyviausiais.

Užs.Nr. 1902

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video