Kaip greičiau padengti turimą paskolą? (0)

Publikuota: 2021-12-06 Kategorija: Verslas
Kaip greičiau padengti turimą paskolą?
Asociatyvi nuotr.

Paskolos daugeliui žmonių šiomis dienomis tampa bene viena dažniausių priemonių, padedančių pasiekti užsibrėžtus finansinius tikslus, pvz., padengti didelės vertės pirkinį, įsigyti automobilį ar būstą. Tačiau taip pat neretas vartotojas šiandien turi daugiau nei vieną paskolą, o tai neabejotinai gali sukelti didžiulį stresą – ne tik biudžetui, bet ir psichologinei gerovei. Taigi, jei jūs ne kartą buvote kreipęsi dėl greitos paskolos ir jums jau kurį laiką kiekvieną mėnesį tenka mokėti ne vienos paskolos grąžinimo įmokas, pateiksime keletą patarimų, kurie padės greičiau padengti turimas paskolas ir pasiekti finansinę nepriklausomybę.

Padidinkite grąžinimo įmokas

Mokėdami didesnes nei minimalias paskolos grąžinimo įmokas, labai veiksmingai sutrumpinsite laiką, kurio prireiks paskolai grąžinti. Tai gali būti taip paprasta, kaip suapvalinti įmoką į didesnę pusę. Jei esate skolingi 255 eurus per mėnesį, tuomet mokėkite 300 eurų per mėnesį arba tiesiog pridėkite papildomus 100 eurų prie pagrindinės įmokos. Jei nuspręsite, kad kas mėnesį skirsite lėšų didesnei įmokai, galėsite atitinkamai planuoti savo biudžetą.

Gyvenkite „pigiau“

Šį patarimą galima interpretuoti įvairiai, nes jis priklauso nuo to, ką leidžia dabartinis jūsų gyvenimo būdas. Jei ką tik baigėte studijas ir turite grąžinti didelę studijų paskolą, tuomet persikėlimas į namus pas tėvus yra gera strategija gyventi pigiau ir sukaupti papildomų lėšų, kurias galėtumėte skirti paskolos įmokai. Arba, jei turite paskolą automobiliui ir mokate būsto paskolą, gali būti, kad atėjo laikas iš naujo įvertinti savo biudžetą ir išsiaiškinti, kur galite sumažinti nereikalingas išlaidas, pavyzdžiui, išvykas, apsipirkinėjimą, brangias keliones ir pan. Jei atidžiai įsižiūrėsite, savo biudžete rasite ne vieną vietą, kurioje galite sumažinti perteklines išlaidas - tik nepamirškite sutaupytus pinigus skirti paskolos įmokoms padengti.

Pasisekė gauti papildomų pinigų? Skirkite juos savo paskoloms padengti

Jei pasitaikys proga, kai gausite papildomų pinigų (tai gali būti palikimas, loterijos laimėjimas ir net grąžinti mokesčiai), jums kils pagunda šiuos pinigus skirti savo norų patenkinimui. Neatsispirkite šiam norui ir skirkite šias lėšas tam, kas svarbu - panaudokite naujai gautus pinigus paskolų grąžinimo įmokoms. Tai nėra pats maloniausias scenarijus, tačiau jis yra finansiškai atsakingiausias, nes galiausiai sutaupysite išlaidų palūkanoms.

Papildomas laikas = papildomas darbas

Jei turite papildomo laiko, greičiausiai vakarais ir savaitgaliais, galite dirbti papildomą darbą, kad gautumėte dar vieną pajamų šaltinį paskolos įmokoms padengti. Jei esate pasirengę atsisakyti dalies savo laisvalaikio trumpuoju laikotarpiu, kad ilgainiui tektų mokėti mažesnes paskolos įmokas, tai padės jums aplenkti šias būsimas paskolos išlaidas. Todėl pagalvokite, kuo galėtumėte papildomai užsiimti, tokiu būdu padidindami savo gaunamas pajamas.

Būkite nustatę savo biudžetą

Žinoma, niekuomet negalima pamiršti apie biudžeto nustatymą ir jo laikymąsi. Kai yra kalbama apie greitesnį paskolų grąžinimą, ypatingai svarbia tampa disciplina. Jei jūs būsite nustatę savo biudžetą ir tinkamai jį paskirstę, neleisite sau jo peržengti ir nesielgsite finansiškai neatsakingai. Kiekvienos jūsų patiriamos išlaidos bus iš anksto apskaičiuotos ir pasvertos. Visa tai jums padės lengviau koordinuoti savo asmeninius finansus ir neleis nukrypti nuo pagrindinio kurso. Ir net jei iki šiol biudžeto jūs neturėjote, tai tikrai nereiškia, jog ir toliau turėtumėte ignoruoti jo didelę svarbą.

Jei tikrai norite greitai ir efektyviai grąžinti paskolas, šios strategijos padės jums suformuoti tvirtą pagrindą. Tai nebus lengva, tačiau ilgainiui bus finansiškai naudinga.

 

Užs. nr. 1574.

Dalintis naujiena

Sponsored Video