Kaip įsirengti automatinius kiemo vartus? (0)

Publikuota: 2021-12-27 Kategorija: Verslas
Kaip įsirengti automatinius kiemo vartus?
Asociatyvi nuotr.

Nuolat geriname savo gyvenimo kokybę, perkame kažką naujo, naudingo, kas labai palengvintų mūsų gyvenimą ir darbą, vienas iš tokių pagrindinių patogumų normaliam įėjimui į savo kiemą yra automatika kiemo vartams. Taigi, kokie yra automatinių vartų privalumai ir ar reikia automatikos jūsų vartams.

Oras ne visada mus lepina šiluma, mūsų klimato juostoje dažnai lyja ir sninga, todėl privažiavus prie savo namo nereikia palikti automobilio, sušalti, sušlapti ir atidaryti vartų patiems, už mus tai gali padaryti automatika. Tereikia paspausti pultelį ir laukti atsidarymo, o įvažiavus į kiemą automatika patikimai uždarys vartus.

Renkantis automatiką vartams, visų pirma reikia atkreipti dėmesį į jos patikimumą ir ilgaamžiškumą, nes nuo to priklausys stabilus vartų veikimas. Todėl norint įsigyti patikimą automatiką savo kiemo vartams, geriausia kreiptis į jau kelerius metus šiame rinkos segmente dirbančius Dextera vartų automatika.

Automatinių kiemo vartų privalumai:

  • Reakcija į kliūtį – variklis automatiškai sustoja, kai durų atsidarymo kelyje atsiranda kliūtis;
  • Automatinis uždarymo programavimas – galima nustatyti norimą vartų uždarymo laiką;
  • Dalinis atidarymas – ši funkcija leidžia patekti į kiemą neatidarius vartų iki galo;
  • Apsauga nuo įsibrovėlių – išmani variklio sistema neleidžia atidaryti vartų per jėgą, toks mechanizmas negali būti sulaužytas ar pažeistas;
  • Lengvas vartų ir pavaros valdymas - kiemo vartų pavaros įsibėgėja ir sklandžiai sustoja, o tai užtikrina saugų ir tylų vartų judėjimą be trūkčiojimo;
  • Galima valdyti vartus kartu su garažo vartais per mobiliąją programėlę;
  • Net dingus elektrai, atsarginė baterija leidžia naudotis automatiniu vartų atidarymu.
  • Eksploatacijos saugumas, ant durų galima sumontuoti specialią signalinę lemputę, įspėjančią apie durų varčios judėjimo pradžią.

Tam, kad konstrukcijos tarnautų ilgai ir nepriekaištingai, vartų montavimą būtina patikėti tik savo srities profesionalams, turintiems gerą vardą tarp šimtų patenkintų klientų. Taip išvengsite vartų montavimo problemų ir turėsite garantijas dėl jų darbo ilgaamžiškumo.

Vartai gali skirtis pagal dydį, medžiagą ir valdymą, todėl dėl plataus jų pritaikomumo, vis daugiau nuosavų namų savininkų renkasi patvarius vartus su automatika, nes tai aukštą saugumo lygį ir kasdienį patogumą užtikrinantis sprendimas.

 

Užs. nr. 1597.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video