Kaip išsirinkti ir prižiūrėti baseiną? (0)

Publikuota: 2022-06-29 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti ir prižiūrėti baseiną?
Organizatorių nuotr. / Kaip išsirinkti ir prižiūrėti baseiną?

Baseinas – tai vienas svarbiausių vasaros atributų. Kepinantys karščiai vargina ir vaikus, ir suaugusiuosius, todėl savo kieme galite įsirengti baseinuką, kuris taps tikru išsigelbėjimu karštomis vasaros dienomis. Šiandien prekyboje galime rasti tikrai nemažą siūlomų baseinų pasirinkimą, todėl naudinga atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius kriterijus, kuriuos įvertinę tikrai galėsite priimti palankiausią sprendimą.

Apsispręskite dėl baseino tipo

Šiandien dažniausiai pasirenkami dviejų tipų baseinai – pripučiami arba karkasiniai. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi savų privalumų, taigi, apžvelkime pačius svarbiausius:

  • Pripučiamas baseinas – tai vienas populiariausių ir pigiausių pasirinkimų. Tokio tipo baseiną yra labai paprasta paruošti naudojimui, be to, jį galite pastatyti praktiškai bet kurioje vietoje. Sulankstytas pripučiamas baseinas neužims daug vietos namuose, todėl jums nereikės sukti galvos, kur laikyti nenaudojamą baseiną. Vis dėlto, įvertinkite ir tai, kad pripučiami baseinai ne visada yra pakankamai patvarūs;
  • Karkasinis baseinas – taip pat gana dažnas pasirinkimas, kuomet ieškoma greitai paruošiamo baseino. Karkasiniai baseinai yra kur kas patvaresni už pripučiamus, jie geriau atlaiko apkrovas ir mechaninius pažeidimus. Jei ieškote gana didelės talpos baseino, toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas palankiausių.

Ką svarbu įvertinti renkantis baseiną?

Taip pat naudinga atsižvelgti į dar kelias baseino savybes:

  • Pasvarstykite, kiek žmonių naudosis baseinu. Tai padės apsispręsti dėl tinkamo baseino skersmens ir gylio;
  • Numatykite, kokią pinigų sumą galite skirti baseino įsigijimui. Senukai gali pasiūlyti tikrai nemažą baseinų asortimentą, todėl rinkdamiesi tinkamiausią produkciją turėsite galimybę atsižvelgti į baseino kainą;
  • Pagalvokite, kur statysite baseiną: tai gali padėti apsispręsti dėl tinkamiausių baseino matmenų;
  • Įvertinkite, ar jus dominantis baseinas bus pakankamai patvarus: naudinga atsižvelgti į tai, iš kokių medžiagų baseinas yra pagamintas, ir kaip apie jį atsiliepia vartotojai;
  • Gali praversti ir tam tikri baseino priedai, tokie kaip kopėčios, filtravimo siurblys, valymo įranga, temperatūros palaikymo sistemos, vandens termometras, ir t.t.  Senukai akcijos padės jums dominančios produkcijos įsigyti tikrai patraukliomis kainomis, todėl vasaros malonumais galėsite mėgautis be ypatingai didelių investicijų.

Pasirūpinkite tinkama baseino priežiūra

Jei baseino rinkinyje nėra vandens valymo įrangos, rekomenduojama įsigyti vandens valymo filtrą bei vandens priežiūros priemonių. Vanduo ilgiau išliks švarus, o cheminės priemonės veiks efektyviau, jei bus tinkamai sureguliuotas vandens pH, kuris turėtų būti 7,2-7,6. Jei pH yra didesnis arba mažesnis, vertėtų naudoti priemones, kurios yra pritaikytos šio rodiklio didinimui arba mažinimui. Taip pat vertėtų naudoti daugiafunkcines tabletes, kurios padeda pašalinti bakterijas ir kitus mikroorganizmus. Šios tabletės taip  pat padeda užkirsti kelią dumblių vystymuisi, todėl vanduo ilgiau išlieka švarus. Kai baseinas nenaudojamas, jį geriausia uždengti, nes tai padės ilgiau išlaikyti švarų vandenį ir užtikrins vaikų bei gyvūnų apsaugą.

Užs. Nr. 1800

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video