Kaip priderinti virtuvinį stalą prie valgomojo interjero? (0)

Publikuota: 2023-07-24 Kategorija: Verslas
Kaip priderinti virtuvinį stalą prie valgomojo interjero?
Organizatorių nuotr. / Kaip priderinti virtuvinį stalą prie valgomojo interjero?

Pusryčiaujant, valgant pietus ar vakarieniaujant susirenka visa šeima. Tai maloniai visų šeimos narių kartu leidžiamas laikas. Pusryčių metu visi dalijasi prasidėjusios dienos planais, per pietus vaikai pasipasakoja ką patyrė mokykloje, o vakarieniaujant aptariama besibaigiančios dienos įspūdžiai. Tačiau, kad šeimai būtų patogu kartu susiburti, ir pabūti kartu, o ne išsiskirstyti po savo kambarius, gali padėti tinkamai parinktas gražus ir patogus virtuvinis stalas.

Kaip rinktis virtuvinį valgomojo stalą?

  • Pirmiausia virtuvinio stalo pasirinkimas priklauso nuo to, kiek šeimos narių sudaro jūsų šeimą. Mažai šeimai tiks nedidelis stalas su atitinkančiu šeimos narių kėdžių skaičiumi. Didesniai šeimai – didesni stalai su daugiau kėdžių.
  • Virtuviniai stalai gali būti pagaminti iš stiklo, medžio ar medžio drožlių plokštės. Prie stiklinio stalo puikiai dera metalo kėdės. Prie medžio drožlių plokštės valgomojo stalo spalvos galima taikyti kitokios spalvos kėdes ir sudaryti madingą spalvų derinį. Mediniai stalai pasižymi tvirtumu, stabilumu ir ilgaamžiškumu.
  • Jei valgomojo stalas stovės virtuvėje, jis turėtų derėti prie virtuvės baldų stiliaus. Jei virtuvės ir svetainės erdvė bendra, valgomojo stalas turėtų būti derinamas prie bendro interjero. Jis gali papildyti tą interjerą arba išsiskirti iš jo kaip stiliaus detalė.
  • Jei savaitgaliais ar per šventes šeima sulaukia svečių, o šiokiadieniais valgyti susirenka trys ar keturi asmenys, puikus sprendimas būtų išskleidžiamas stalas. Tokia galimybė suteiks daugiau erdvės kai pietauja mažai žmonių ir patogumo kai susirenka svečiai.
  • Kurti išskirtinį stilių padės stalo forma. Susėdę prie apvalaus stalo valgantieji gerai matys vieni kitus, tokia aplinka padės kurti betarpišką bendravimą. Todėl jei yra galimybė stalą statyti patalpos viduryje, čia puikiai tiks apvalus stalas. Moderniai atrodys ovalo formos stalai ar stalai su viena koja.
  • Prabangiems valgomiesiems ar svetainėms rekomenduojami stalai su marmuriniu stalviršiu , kombinuotu su dažyto metalo kojomis.

Išsiaiškinus savo pageidavimus, žinant savo virtuvės ar svetainės stilių, nesunku bus išsirinkti ir valgomojo stalą. Prekyboje tikrai didelis dizaino,spalvų ir formų pasirinkimas atitinkantis įvairiausius poreikius.

Užs.Nr. 2292

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video