Klasikinių vestuvinių žiedų privalumai (0)

Publikuota: 2022-05-27 Kategorija: Verslas
Klasikinių vestuvinių žiedų privalumai
Organizatorių nuotr. / Klasikinių vestuvinių žiedų privalumai

Dar ne taip seniai pagrindinis jaunikio rūpestis buvo kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą. Dabar kartu su antrąja puse jis susimąsto: kokius vestuvinius žiedus pasirinkti?

Atsakymo į šį klausimą negalima apibendrinti keliais sakiniais. Vestuvinių žiedų pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų, kurį turi priimti būsimi jaunieji. Vestuviniai žiedai – tai papuošalai, viena vertus, su nepaprasta simbolika, bet, kita vertus, papuošalai, kurie nešiojami kiekvieną dieną – dirbant, sportuojant. Todėl pasirinktas modelis turi būti suderintas su jūsų dabartimi ir ateitimi. Čia svarbią reikšmę turi papuošalo išvaizda bei gamybai naudojamas metalas, taip pat dydis ir vidinis bei išorinis profiliavimas.

Klasikiniai vestuviniai žiedai – nesenstanti elegancija

Nusprendus įsigyti vestuvinius žiedus, reikia pagalvoti apie keletą klausimų.

  • Pirmasis yra medžiaga, iš kurios jie bus pagaminti. Klasikiniai vestuviniai žiedai turėtų būti pagaminti iš geltono aukso, tačiau šiais laikais vienodai populiarūs yra ir baltas metalas, ir net titanas. Tai, ką jūs ir jūsų partneris nuspręsite daryti, priklauso nuo jūsų pageidavimų. Daugelį metų žmonės neturėjo tokio pasirinkimo, dabar gera žinoti, kad galite šiek tiek nukrypti nuo modelio.
  • Jei nuspręsite dėl klasikinio geltonojo aukso, lieka apsispręsti dėl savo vestuvinių žiedų formos. Jos gali būti plokščios, pusapvalės ir ovalios – pusapvalės viduje. Pas juvelyrą verta išbandyti visus variantus, nes tik tada sužinosite, kuris iš jų geriausiai tinka ant pirštų.

Vestuviniai žiedai – klasikiniai ar turtingi papuošimai?

Tad ar rinktis paprastą, minimalistinį dizainą, ar dekoratyvesnį, pagamintą, pavyzdžiui, iš dviejų rūšių aukso? Paprastumas ir minimalizmas, kurį verta prisiminti, yra nesenstantys. Puošnesni raštai tiesiog išraiškingi ir patraukia dėmesį – o tai irgi turi savų privalumų. Taip pat verta prisiminti, kad damos svajoja apie įdomias vestuvinio žiedo dekoracijas – todėl vis dažniau užsakomi komplektai, pavyzdžiui, komplektai, kuriuose moteriškas vestuvinis žiedas papildomai išklotas subtiliais deimantais ar papuoštas įdomiu raštu.

Nepaisant to, kad modernus stilius visose gyvenimo srityse yra labai pageidaujamas, įsirengiant namus, renkantis drabužius, tarp vestuvinių žiedų vis dar vyrauja klasika. Dauguma žmonių vis dar renkasi paprastus žiedus, be jokių neįprastų savybių.

Užs. Nr. 1768

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video