Kokie vandens boileriai taupiau naudoja elektrą? (0)

Publikuota: 2023-08-23 Kategorija: Verslas
Kokie vandens boileriai taupiau naudoja elektrą?
Organizatorių nuotr. / Kokie vandens boileriai taupiau naudoja elektrą?

Praktika rodo, kad didesnės talpos boileriai sunaudoja daugiau elektros energijos, nes vandens šildymui tenka sugaišti daug laiko. Pavyzdžiui, penkiasdešimties litrų talpos boileris intensyviai dirbdamas per mėnesį gali sunaudoti iki trijų šimtų kilovatų elektros energijos. Iš to peršasi išvada, kad mažesnės talpos boileriai finansiškai yra naudingesni.

Kuriose namų vietose pasiteisina mažos talpos boileriai?

Aišku, jeigu šeima yra gausi, o jos nariai dažnai mėgsta turkštis vonioje, jai mažas vandens šildytuvas nelabai tinka. Užtat jei šeimoje tik du-trys nariai, toks boileris gali laisvai patenkinti pagrindinius jos poreikius – nusiplauti praustuvėje rankas, greitai nusiprausti po dušu, plautuvėje plauti indus.

Mažieji boileriai itin gerai pasitarnauja nedideliuose vonios kambariuose, kur maudymuisi naudojama dušo kabina, virtuvėje, vasarnamiuose, garažuose įvairios paskirties dirbtuvėse, kurių darbuotojai po darbo nori nusiplauti dienos dulkes. Kitaip tariant, šie vandens šildytuvai  tinka tose vietose, kur karštas vanduo yra reikalingas minimaliems poreikiams tenkinti.

Ar yra kokie nors didžiųjų ir mažųjų boilerių veikimo principo skirtumai?

Iš esmės tiek mažųjų, tiek didžiųjų vandens šildytuvų veikimo principas yra visiškai vienodas. Skirtumas tik toks, kad mažas boileris vandenį šildo labai greitai. Ir nieko čia keisto, juk tai tiesiogiai priklauso šildomo vandens kiekio. Jei iš didelės talpos boilerio jums reikės tik keliolikos litrų karšto vandens, vis tiek šis įrenginys turės sušildyti visą turimą vandens kiekį, kas pareikalaus daug elektros energijos sąnaudų.

Tuo tarpu mažas boileriukas keliasdešimt litrų jame telpančio vandens labai greitai sušildys ir sunaudos nedaug elektros energijos. Tad prieš įsigyjant namams vandens boilerį reikia labai kruopščiai apskaičiuoti, koks – didelis ar mažas boileris jums bus naudingesnis.

Kokie vandens šildytuvai sunaudoja mažiausiai elektros energijos?

Ypač nedaug elektros energijos sunaudoja nauji Dražice boileriai, nes jie yra itin kokybiški, pagaminti taip, kad greitai pašildytų vandenį ir sunaudotų kuo mažiau elektros energijos. Ši čekų firma boilerių gamyba užsiima daugiau nei šešiasdešimt metų ir kasmet daug dėmesio skiria savo produkcijos tobulinimu, tam panaudodama visas naujausias ir pažangiausias technologijas.

Užs.Nr. 2316

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video