Kokios dovanos pradžiugintų senjorus? (0)

Publikuota: 2021-11-15 Kategorija: Verslas
Kokios dovanos pradžiugintų senjorus?
Asociatyvi nuotr.

Po truputį artėjant gražiausioms metų šventėms, daugelis pradeda mąstyti, kaip šiemet galėtų nustebinti savo artimuosius. Nemažai keblumų kyla tuomet, kai reikia dovanų senjorams – dažniausiai jie linkę teigti, jog geriausia dovana yra mūsų apsilankymas, o apsižvalgius jų namuose, taip pat ganėtinai sunku suprasti, ko jiems trūksta. Jei ir Jūs atsidūrėte panašioje situacijoje, dalinamės idėjomis, kurios seneliams tikrai turėtų palikti puikų įspūdį.

Dovanos geresnei sveikatai

Nors būtų galima sakyti, jog tai yra nusistovėjęs stereotipas, iš tiesų daugeliui vyresnio amžiaus žmonių reikia pastiprinti sveikatą ar kartais tiesiog daugiau dėmesio skirti sau – tokia ir gali būti Jūsų dovanos paskirtis. Tokiais atvejais puikiai pasitarnauja masažinės vonelės ar įvairiausi masažuokliai, kurių naudojimas ne tik suteiks naudos, bet ir taps savotiška pramoga.

Taip pat verta pagalvoti ir kraujospūdžio matuoklius – jei jais bus naudojamasi reguliariai, pavyks laiku pastebėti bet kokius nukrypimus nuo normų. Kaip dovanos gali būti pasirenkami ir įvairiausi vitaminai ar maisto papildai, tačiau šiuo atveju pravartu žinoti, ką senjorai naudoja dabar – jei apie tai paklausite, galbūt jie prasitars, ką artimiausiu metu planuoja įsigyti.

Sprendimai patogesnei buičiai

Šiais laikais tikrai nestinga naujovių, kurios galėtų palengvinti mūsų kasdienybę – tikėtina, kad su daugeliu tokių išradimų senjorai dar nėra susipažinę. Pagalvokite apie indaplovę, šiuolaikišką televizorių, robotą dulkių siurblį ar, pavyzdžiui, kavos aparatą. Tačiau bet kuriuo atveju turėtumėte įsitikinti, jog naujasis įrenginys bus lengvai naudojamas ir Jūsų artimiesiems nesukels papildomo streso.

Sparčiai populiarėja ir LED šviestuvai su judesio davikliu. Kaip ir galima suprasti, šios lemputės įsijungia nuo judesių, todėl jas ypač patogu tvirtinti prie laiptų ar kitose mažiau saugiose vietose – jų naudą bus galima įvertinti naktį einant iki vonios kambario. Jei pasisiūlysite tokius šviestuvus sumontuoti patys, ši dovana neabejotinai taps dar vertingesnė.

Dovanos jaukiems namams

Apie jaukius namus svajoja kiekvienas iš mūsų, tad ir senjorai nėra išimtis. Gerai apsidairykite jų namuose ir pagalvokite, kas bendrą atmosferą galėtų paversti dar malonesne – galbūt pasigesite papildomo šviestuvo, dekoratyvinių pagalvėlių ar paveikslų ant sienų. Galite subtiliai pasiteirauti, apie ką artimieji šiuo metu svajoja – jei jie nesitikės, kad būtent tai ir padovanosite, tikėtina, kad išgirsite visą tiesą apie jų svajones.

Jei seneliai turi erdvesnį balkoną, terasą ar pavėsinę, galite pagalvoti ir apie infraraudonųjų spindulių šildytuvą, kuris užtikrins malonią šilumą ir leis jaukiai laiką leisti lauke net ir tuomet, kai temperatūra nebus pati aukščiausia. Platų tokių šildytuvų pasirinkimą rasite apsilankę Pigu.lt el. parduotuvėje.

Daiktai sveikesniam gyvenimui          

Niekada nevėlu pradėti gyventi sveikiau ir išbandyti naujus gaminius – Jūsų dovanos senjorams tai gali puikiai įrodyti. Priklausomai nuo jų pomėgių galite pasiūlyti išbandyti vaikščiojimo lazdas ar netgi išmaniuosius laikrodžius, kurie sužavės technologijų entuziastus. Tuo tarpu mėgstantiems gaminti galite padovanoti sulčiaspaudę, garų puodą ar kitą panašų virtuvės prietaisą. Galbūt tokia virtuvės technika jų įpročių visiškai nepakeis, tačiau paskatins dažniau paieškoti alternatyvų. Skaityti mėgstantiems senjorams taip pat galite padovanoti ir įkvepiančių, įdomių knygų – svarbiausia įsitikinti, jog jie dar nėra jų perskaitę. Panašių idėjų tikrai pavyks sugalvoti ir daugiau – spauskite čia, jei norite atrasti dar daugiau įdomių variantų.

Tarp visų šių dovanų tikrai surasite bent vieną, kuri galėtų patikti senjorams. Tačiau nepamirškite, jog per šventes daugeliui iš jų svarbiausias yra Jūsų dėmesys – pasistenkite, kad šiuo laikotarpiu jiems jo netrūktų.

 

Užs. nr. 1533.

Dalintis naujiena

Sponsored Video