Kokių rinkoje esama spausdintuvų? (0)

Publikuota: 2023-10-25 Kategorija: Verslas
Kokių rinkoje esama spausdintuvų?
Pexels.com nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Jei nusprendėte įsigyti spausdintuvą, pirmiausiai pagalvokite apie tai, kokiais kiekiais ir ką jums reikia spausdinti. Dabartiniu metu rinkoje pirkėjams yra siūlomi rašaliniai ar lazeriniai spausdintuvai. Abi šios spausdintuvų rūšys turi savų privalumų ir trūkumų.

Kada geriau rinktis rašalinį spausdintuvą?

Jei jums daugiausiai reikia spausdinti tekstinius, grafinius dokumentus ir nuotraukas, tada labiau pasitarnaus rašalinis spausdintuvas. Šiuolaikiniai rašaliniai spausdintuvai yra labai greiti, o jų dažų kasetės vidutiniškai užtenka atspausdinti net iki pustrečio tūkstančio puslapių. Todėl šių spausdintuvų paklausa ir pasiūla atitinka pirkėjų poreikius.

Kada labiau tiks lazerinis spausdintuvas?

Jei jums reikia spausdinti tik tekstinius ir kitus vienspalvius dokumentus, tada tikrai verta įsigyti lazerinį spausdintuvą, jų spausdinimo greitis yra pakankamas ir nekeliantis rūpesčių, o ir pačios jo naudojimo išlaidos yra kur kas mažesnės. Tiesa, jie netinka spalvotam spausdinimui, tačiau lazerinio spausdintuvo dažų kasetės užtenka net iki 20 tūkstančių puslapių atspausdinimui. Bet jeigu jums reikalingas spalvotas spausdinimas, tada verčiau pirkti rašalinį spausdintuvą.

Kuo yra ypatingas daugiafunkcinis spausdintuvas?

Jeigu jūs turite įsteigę biurą ar vadovaujate kuriai nors kultūros-švietimo įstaigai ir jums yra reikalingi kopijavimo ir skenavimo aparatai, tada patogiausia yra įsigyti daugiafunkcinį spausdintuvą, nes jis kainuos pigiau, nei atskirų minėtų įrenginių pirkimas. Kai kuriuose spausdintuvuose yra įmontuoti dvipusiai įrenginiai, kurie automatiškai spausdina tekstą ar nuotraukas abiejose lapo pusėse.

Koks yra galimas spausdintuvų prijungimas?

Visų rūšių spausdintuvai yra prijungiami lygiai taip pat, kaip ir kiti įrenginiai, kurie skirti palaikyti ryšį su kitais įrenginiais. Yra ir tokių spausdintuvų, kurie veikia naudojant belaidį ryšį, o tada jiems dokumentus spausdinimui galima atsisiųsti ir iš nuotolinio kompiuterio.

Belaidžiu būdu prie namuose ar biure esančių spausdintuvų galima prisijungti per WiFi arba Bluetooth, tai leidžia spausdinimui persiųsti dokumentus tiesiai iš nešiojamo kompiuterio ar išmaniojo telefono.

Kur ieškoti spausdintuvų?

Jei jums reikia, biure, mokykloje, bibliotekoje ar kurioje nors kitoje įstaigoje atnaujinti spausdintuvų tinklą, susisiekite su internetine parduotuve „Viskas elektronikai“, nes čia šie įrenginiai yra parduodami labai palankiomis sąlygomis. 

Užs. nr. 2430.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video