Kur naudojami ir kokie privalumai greitaeigių vandens šildytuvų? (0)

Publikuota: 2024-02-13 Kategorija: Verslas
Kur naudojami ir kokie privalumai greitaeigių vandens šildytuvų?
Asociatyvi nuotr.

Greitaeigiai vandens šildytuvai yra ganėtinai dažnas pasirinkimas. Jie pasižymi išties didele privalumų gausa – kompaktiškumu, ekonomiškumu, efektyvumu ir panašiai. Be to, šį įrenginį galima pritaikyti itin įvairiose vietose. Taigi, trumpai aptarkime tai, kur įprastai naudojami greitaeigiai vandens šildytuvai bei kokiais privalumais jie pasižymi. 

Greitaeigiai vandens šildytuvai

Greitaeigiai vandens šildytuvai (boileriai) yra skirstomi į 2 pagrindinius tipus – pakabinamus ir stacionarius. Įprastai jie jungiami prie išorinių šilumos energijos šaltinių, pavyzdžiui, dujinių katilų, šilumos siurblių, saulės energijos sistemų. Greitaeigių šildytuvų viduje įmontuoti spiraliniai šilumokaičiai padeda greitai ir efektyviai pašildyti didelį vandens kiekį. Tai – vienas iš pagrindinių tokio pasirinkimo privalumų. Kita vertus, nuo įprastų boilerių šie šildytuvai skiriasi ir tuo, kad neturi talpos vandeniui ir jo nekaupia. 

Greitaeigių vandens šildytuvų naudojimas

Šie vandens šildytuvai gali būti naudojami įvairiose vietose – individualiuose namuose, sodybose, vasarnamiuose. Įprastai jie įrengiami virtuvėje arba vonios kambaryje. Renkantis tinkamą šildytuvą rekomenduojama atsižvelgti į šio galią, įtampą, sušildymo laiką, dydį. Žinoma, kuo įrenginys galingesnis, tuo greičiau bus pašildytas reikalingas vandens kiekis. Kita vertus, ne ką mažiau pravartu atsižvelgti ir į srauto našumą. Be to, reikėtų nepamiršti, jog kai kurie įrenginiai gali būti pakabinami, o kiti – montuojami. Kuo jie skiriasi? Pakabinami boileriai yra itin kompaktiški ir sutaupo nemažai vietos. Tai idealus pasirinkimas mažesnėms patalpoms. Tuo tarpu, montuojami boileriai yra stacionarūs, todėl įprastai pasižymi didesniu galingumu. Jeigu turite pakankamai erdvės – toks šildytuvas yra idealus pasirinkimas. 

Greitaeigių vandens šildytuvų privalumai

Greitaeigiai šildytuvai pasižymi šiais privalumais:

  • Kompaktiškumu ir lengvu montavimu;
  • Gebėjimu momentaliai suteikti šilto vandens;
  • Efektyviu didelio vandens kiekio pašildymu; 
  • Elektros energijos taupymu; 
  • Puikiu kainos ir kokybės santykiu;
  • Šviežio vandens teikimu. Greitaeigiai šildytuvai neturi talpos vandeniui, todėl jo nekaupia. Laimei, tai sumažina įvairių bakterijų atsiradimo riziką.

Kaip galite matyti, greitaeigiai vandens šildytuvai pasižymi išties didele privalumų gausa. Be to, rinkoje šių gausu itin įvairių, todėl kiekvienas ras sau tinkamą variantą.

Užs. nr. 2599.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video