Mažo tualeto interjeras - kokius dizaino sprendimus priimti? (0)

Publikuota: 2022-07-21 Kategorija: Verslas
Mažo tualeto interjeras - kokius dizaino sprendimus priimti?
Organizatorių nuotr. / Mažo tualeto interjeras - kokius dizaino sprendimus priimti?

Svarbus vonios kambario dizainas. Geras vonios kambario dizainas gali paversti kambarį šventove. Tai daro skirtumą tarp standartinio vonios kambario ir erdvės, kuri atrodo kaip SPA. Trumpai tariant, norime, kad mūsų vonios kambariai būtų ne tik praktiški, bet ir estetiški bei raminantys, o geras dizainas gali tai pasiekti. Žinome, kad atnaujinti vonios kambarį gali būti sudėtinga, tačiau net ir pakeisti tualetinio popieriaus laikikliai, jau įneštų naujos gyvasties. Tam reikia techninių įgūdžių, patirties ir požiūrio. Dėl šios priežasties svarbu kruopščiai suplanuoti vonios kambario dizainą, kad išvengtumėte brangiai kainuojančių klaidų. Jūsų vonios kambarys nusipelno dėmesio ir mes norime jums padėti.

Bet kokios mažo vonios kambario idėjos neapsiriboja galimybėmis maksimaliai išnaudoti turimą erdvę ir įrodo, kad drąsūs dizaino elementai gali būti kaip namuose net ir mažiausiuose kambariuose. Štai geriausi būdai, kaip tualetus, pusiau vonias ir mažus (kartais be langų) vonios kambarius paversti ne tokia ankšta ir malonesne vieta. Jūsų maža vonia gali būti kitas jūsų mėgstamiausias kambarys.

Laikykite savo spalvas šviesias ir ryškias. Medinės grindys ir praustuvas suteikia miesto vonios kambariui šiltą ir ramų pojūtį. Švelnus mėtų žalias atspalvis atspindi natūralią šviesą iš lango. Erdvė aplink laisvai stovinčią vonią daro kambarį atviresnį, kaip ir lengvas užuolaidų audinys, leidžiantis į vidų kuo daugiau šviesos. Arba dvigubai sumažinkite tamsią spalvą. Atspalvis tuo pat metu suteiks didelio nakties dangaus efektą ir atskleis nedidelę šviesą, kurią turite erdvėje. Ji nurodo, kad tai darydami taip pat atkreipsite dėmesį į šviestuvus, todėl turėsite juos pasirinkti apgalvotai – lemputes, kurios įneša daug šviesos, formų, kurių neprieštaraujate, kad jos būtų gana ryškios. Veidrodis siena. Užuot kabinę vieną virš praustuvo, apsvarstykite galimybę apšviesti visą savo mažo vonios kambario sieną. Šviesos atspindys ir raštas (o kartais ir atviros durys) padarys tą patį gerą darbą, kurį atlieka langas. Grindų uždengimas praustuvu ar laikymo talpyklomis gali sudaryti ankštą erdvę, jau nekalbant apie užkliuvimo pavojų. Ant pjedestalo arba plūduriuojančios kriauklės grindys yra švarios, o įrengus plūduriuojančią saugyklą viskas, ko jums reikia, bus ištiestos rankos atstumu.

Užs.Nr. 1821

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video