Paskolų pasiūlymai įvairiems poreikiams (0)

Publikuota: 2024-06-04 Kategorija: Verslas
Paskolų pasiūlymai įvairiems poreikiams
Asociatyvi nuotr.

Paskola leidžia daug greičiau ir lengviau įgyvendinti turimą tikslą ar svajonę, kam tai būtų nuosavo būsto įsigijimas, kam naujas verslo etapas. Gauti paskolą yra savotiškas palengvinimas ir puiki galimybė įvairių tikslų įgyvendinimui. Išskiriami skirtingi paskolų tipai, kuriuos toliau peržvelgsime šiame neilgame straipsnyje.

Būsto paskola 

Vienas dažniausiai imamų paskolų tipų – tai neabejotinai yra paskola būstui. Būstą šiais laikais įsigyti yra ne taip paprasta. Būstai brangiai kainuoja ir yra sunkiai įkandami, todėl daugelis verčiau renkasi nuomą. Ir vis tik, imant paskolą, būstą galima įsigyti, o kai butas nuomojamas, nėra investicijos ateičiai. Grąžinamos paskolos suma per mėnesį neretai būna panaši į nuomos sumą. Tad imti būsto paskolą yra tikrai verta.

Imant būsto paskolą, svarbu tinkamai įvertinti savo finansines galimybes, taip pat visos šeimos poreikius būstui. Minimalus pradinis įnašas turi siekti bent 15 proc. nuo nekilnojamo turto, kurį ketinama įsigyti, vertės. Galima imti ne mažesnę kaip 20 000 Eur dydžio paskolą. Paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis dalimis per 30 metų laikotarpį.

Verslo paskola 

Kitas labai dažnas paskolos tipas yra paskola verslui. Ji skirta naujo verslo pradžiai arba jau esamo verslo, veiklos plėtrai, siekiant dar greitesnių rezultatų. Praktika rodo, kad daugeliui įmonių ši paskola tampa puikiu laipteliu pakilti aukštyn per žymiai trumpesnį laiką, svarbu tik viską gerai apgalvoti, įvertinti ir pasirinkti tinkamą paskolą. Minimali jos suma 20 000 Eur, o grąžinimo terminas gali būti nuo 3 iki 15 metų, pasirinktu tempu.

Paskola ūkininkams 

Esama ir įvairių kitų paskolos tipų, pavyzdžiui, paskola refinansavimui, paskola ūkininkams ir įvairioms kitoms juridinių objektų reikmėms. Prieš imdami paskolą, pasitarkite su specialistais, kad kartu atrastumėte geriausią įmanomą ir situacijai tinkamiausią kelią. Užpildžius paraiškos formą, specialistai susisieks su Jumis jau visai netrukus ir pasistengs užtikrinti geriausius pasiūlymus. 

Daugiau apie paskolų galimybes sužinosite: https://www.vilniauskreditounija.lt/

Užs. nr. 2757.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video