Pirkėjus kviečia jaukesnė ir modernesnė „Norfos“ parduotuvė! (video+foto) (0)

Publikuota: 2021-11-30 Kategorija: Verslas
Pirkėjus kviečia jaukesnė ir modernesnė „Norfos“ parduotuvė! (video+foto)
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Atnaujinta „Norfa“ parduotuvė jau šiandien laukia pirkėjų!

Lapkričio 30-ąją Rokiškyje po rekonstrukcijos duris vėl atvers „Norfos“ XL formato prekybos centras Nepriklausomybės aikštėje, 23-ajame name. Rokiškėnai čia galės užsukti ir įprastų, pamėgtų produktų bei prekių, ir dairytis naujovių.

Visa, ko reikia kasdienai ir šventėms


Laikas atidarymui – labai patogus. Jau visai netrukus Nepriklausomybės aikštėje bus įžiebta pagrindinė Rokiškio eglė, prasidės smagių renginių maratonas, ir aikštė taps miestelėnų ir miesto svečių traukos vieta.


O kokios šventės be rokiškėnų pamėgtų produktų. „Norfos“ prekybos centras nuo seno buvo mėgiamas dėl plataus mėsos, pieno, daržovių, kulinarijos gaminių asortimento. Ir po renovacijos prekių įvairovė bus dar didesnė. Viena iš gausių naujovių, ypač aktuali Advento ir kalėdiniu laikotarpiu – bus prekiaujama šviežia žuvimi.

Jaukus ir modernus prekybos centras


Po renovacijos pirkėjai galės įvertinti ne tik atnaujintą ir gausesnį prekių asortimentą. Parduotuvė po renovacijos pasikeitė iš esmės, prisitaikydama prie pirkėjų poreikių. Atnaujintas vidaus interjeras: nauja, šviesi, akiai maloni ramių tonų spalvinė gama bei modernus apšvietimas lemia, kad pirkėjas čia jausis labai jaukiai ir patogiai. 800 kv m ploto prekybos salė, išsidėsčiusi dviejuose aukštuose, – jauki, erdvi. Lentynos patogios, prekės išdėstytos taip, kad būtų nesunku rasti tai, ko ieško pirkėjas. Apie tai, kur yra jam reikalingos prekės, primins ir stilingos iškabos.


Antrajame aukšte nuo šiol pirkėjai ras ne vien anksčiau buvusias įprastas pramonines ir kanceliarines prekes, žaislus, prekes augintiniams, gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus. Čia laukia ir naujovės: kava, arbata, šokoladas ir jo gaminiai, kurių asortimentas akivaizdžiai išplėstas.


Parduotuvės pirmasis aukštas skirtas tik maisto produktams. Čia pirkėjų akį patrauks naujutėlaitės modernios vitrinos. Jose patogiai sudėta visa, ko reikia kasdienos poreikiams ir smagioms šventėms: nuo gausaus mėsos produktų, rūkytų gaminių asortimento, iki tortų, pyragų, vyniotinių. O kur dar daržovių ir vaisių gausa! Ir visa tai patogiai, patraukliai išdėstyta, tarsi prašyte prašosi į pirkėjo krepšelį.

Patrauklios darbo vietos


Kad rokiškėnai negaištų laiko eilėse, jų paslaugoms – net trys modernios kasos, kuriose įdiegta naujausia programinė įranga. Tad ir darbuotojams šios patogios, ergonomiškos darbo vietos leis dar greičiau ir efektyviau aptarnauti pirkėjus. O jiems – iš prekybos centro išsinešti ne tik prekių krepšelį, bet ir malonius įspūdžius. O jei prireiks pagalbos – pirkėjų poreikiais rūpinsis 12 darbuotojų.


Investicijos solidžios: prekybos centro Nepriklausomybės a. 23, Rokiškis, rekonstrukcija kainavo 600 tūkst. Eur.


2021 m. „Norfa“ atidarė 5 naujus ir atnaujino 12 prekybos centrų, į kuriuos investavo apie 20 mln. eurų. Be to, buvo uždarytos 2 senos parduotuvės. Viso šalyje šiuo metu veikia 153 „Norfos“ parduotuvės, iš jų du prekybos centrai – Rokiškyje.


„Norfos“ prekybos tinklas 2022 m. planuoja 15 naujų ar atnaujintų parduotuvių, į kurias bus investuota apie 15 mln. eurų.


Užs. 1567.

 

Dalintis naujiena

Sponsored Video