Plaukų priežiūros priemonės padeda susigrąžinti grožį (0)

Publikuota: 2022-07-25 Kategorija: Verslas
Plaukų priežiūros priemonės padeda susigrąžinti grožį
Organizatorių nuotr. / Plaukų priežiūros priemonės padeda susigrąžinti grožį

Šiuolaikinės plaukų priežiūros priemonės pasižymi didele įvairove, o jų sudėtyje naudojami ne tik natūralūs augaliniai ingredientai, bet ir aukštųjų technologijų sukurtos medžiagos. Visa tai plaukų priežiūrą pakylėja į aukštesnį lygmenį ir leidžia mums lengvai susigrąžinti plaukų grožį. Aptarkime pačias efektyviausias priemones, kurios suteikia greitą efektą.

Intensyvaus poveikio plaukų kaukės

Šios plaukų priežiūros priemonės suteikia greitą rezultatą – kad plaukai atrodo tolygesni, labiau žvilgantys ir sveikesni pastebėsite jau po vieno kaukės naudojimo. Tiesa, tai vienkartinė priemonė, kurios negalima naudoti dažnai. Tokios kaukės puikiai tiks tais atvejais, kai norima atgaivinti plaukus po dažymo ar cheminių procedūrų, taip pat galite su tokia kauke plaukus atgaivinti prieš svarbią šventę ar fotosesiją.

Intensyvaus poveikio plaukų kaukės dažniausiai yra supakuotos mažais kiekiais ir skirtos vienkartiniam naudojimui. Jas reikėtų naudoti ne dažniau kaip kartą per mėnesį. Šios plaukų priežiūros priemonės – tai tarsi naudingųjų medžiagų kokteilis, tad dėl dažno naudojimo plaukai gali labiau riebaluotis, atsirasti pleiskanų ar alerginių reakcijų.

Ampulės nuo plaukų slinkimo

Dažnai manoma, kad ampules reikia naudoti tik tada, kai jau susiduriama su problema. Vis dėlto šios intensyvaus poveikio plaukų priežiūros priemonės puikiai tiks ir profilaktikai. Naudojant ampules yra užtikrinamas plaukų maitinimas ir gera būklė, todėl jie nesivelia, mažiau riebaluojasi, yra atsparesni aplinkos poveikiui.

Ampulės nuo plaukų slinkimo gali būti skirtingos, tad profilaktikai galite rinktis silpnesnio poveikio serumus, pavyzdžiui, su dilgėlių ar kitu augaliniu ekstraktu, o kai plaukų būklė yra bloga, puikiai tiks ampulės plaukams su placenta ar kitomis maitinamosiomis medžiagomis. Jau po vienos ampulės pastebėsite, kad plaukai tapo glotnesni, lengviau suvaldomi.

Aliejus plaukams

Aliejus plaukams yra viena populiariausių plaukų priežiūros priemonių. Naudoti aliejus itin mėgsta ilgaplaukės, nes jų plaukai sausesni, labiau pučiasi ir veliasi. Aliejus greitai „pataiso“ plaukų išvaizdą, maitina ir suteikia sruogoms sunkumo, tad plaukai atrodo sveikesni. Plaukų aliejus taip pat suteikia ir blizgesio, tačiau nereikėtų jį naudojant persistengti – per didelis kiekis aliejaus gali išprovokuoti skalpo odos reakciją, pavyzdžiui, riebalinių liaukų suaktyvėjimą. Beje, tokios plaukų priežiūros priemonės kaip aliejai yra labai universalios, nes pasižymi natūralia sudėtimi.

Galvos odos šveitiklis

Šampūnas ir kondicionierius – būtinos plaukų priežiūros priemonės, tačiau apie šveitiklį pagalvoja ne visi. O visai be reikalo, nes ši priemonė itin naudinga tiek moterims, tiek vyrams. Tiesa, šveitimų nereikėtų atlikti pernelyg dažnai, tačiau kartą per mėnesį atliekama procedūra leis palaikyti galvos odos švarą, apsisaugoti nuo pleiskanų. Malonus ir pats šveitimas, nes procedūros metu masažuojama galvos oda, skatinama kraujotaka, deguonies pasiskirstymas, tad plaukai geriau aprūpinami visomis reikalingomis medžiagomis.

Užs. Nr. 1826

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video