Svarbūs patarimai renkantis vestuvinius žiedus (0)

Publikuota: 2022-11-29 Kategorija: Verslas
Svarbūs patarimai renkantis vestuvinius žiedus
Organizatorių nuotr. / Žiedas

Jei jau spėjote nuspręsti, kada turėtų įvykti didžioji ir pati svarbiausia diena  jūsų gyvenime – vestuvės, greičiausiai dabar jaučiatės lyg devintame danguje ir nekantraujate, kol galėsite žengti prie altoriaus. Tačiau gali būti ir taip, kad su kiekviena nauja diena matote, kaip senka iki vestuvių likęs laikas, o jūs vis dar neturite vestuvinių žiedų! Norėdami palengvinti pasiruošimo šiai šventei procesą, siūlome keletą naudingų patarimų, kurie gali padėti jums išsirinkti vestuvinius žiedus.

Iš anksto nuspręskite, kokių žiedų norite

Dar prieš eidami į parduotuves, nuspręskite, kokio žiedo norite. Šis patarimas gali būti vienas iš pagrindinių patarimų, kuriuos reikėtų prisiminti. Prieš eidami į juvelyrinių dirbinių parduotuvę, apsvarstykite, ar norite klasikinio auksinio žiedo, o gal žiedo su deimantais? Ar abu pageidaujate turėti vienodus ar skirtingus žiedus? Ar jūsų vestuvinis žiedas turėtų derėti prie sužadėtuvių žiedo? Kai jau būsite apsisprendę dėl visų šių aspektų, jums bus lengviau išsirinkti tinkamą žiedą.

Nustatykite judviejų biudžetą

Labai svarbu numatyti, kokią sumą galite skirti vestuviniam žiedui. Populiarių vestuvinių žiedų gausa tiesiog stulbina, bet juk negalite sau leisti įklimpti į skolas vien tam, kad įsigytumėte tą svajonių vestuvinį žiedą, kurį matote parduotuvėje. Susitarkite su savo antrąja puse dėl jums abiem priimtino biudžeto. Tokiu būdu galėsite daug lengviau išsirinkti, neperžengiant ribos, kurią būsite nustatę.

Vestuvinius žiedus rinkitės drauge

Kitas naudingas patarimas ieškantiems vestuvinių žiedų yra pirkti žiedą kartu. Matuojantis žiedus juvelyrinių dirbinių parduotuvėj, reikia atsižvelgti į daugiau dalykų. Jei būsima nuotaka mūvi sužadėtuvių žiedą, vestuvinis žiedas turėtų puikiai prie jo derėti. Jei sužadėtuvių žiedas yra klasikinio tipo, vestuvinis žiedas gali būti puošnus ir inkrustuotas brangakmeniais. Taigi, ieškodami vestuvinio žiedo, apsipirkinėkite kartu, kad galėtumėte pasitarti ir suprasti, koks variantas jums geresnis.

Kokybė svarbiau už grožį

Ne paslaptis, kad svarbu rinktis papuošalus, pasižyminčius nuostabiomis estetinėmis savybėmis. Tačiau vestuvinis žiedas skiriasi nuo kitų tuo, kad jį tikriausiai mūvėsite visą savo santuokinį gyvenimą, todėl kokybė yra svarbiau už grožį. Norėdami būti tikri, kad perkate tikrai kokybišką žiedą, vertą jūsų pinigų, patikrinkite žiedo duomenis. Ant žiedo turi būti dvi žymos: gamintojo pavadinimas ir žiedo specifikacijos. Gamintojo žyma yra pagrindinė, nes ji kartu yra ir gamintojo garantija. Kita svarbi žyma yra žiedo specifikacija, užtikrinanti, kad žiedas pagamintas iš tikrai kokybiško metalo.

Atsižvelkite į žiedų ilgaamžiškumą

Be grožio ir kokybės, būtina atsižvelgti į žiedo ilgaamžiškumą ir universalumą. Ar žiedas tikrai galės atlaikyti laiko ir stiliaus išbandymą? Jei norite žiedo, kuris tarnautų daug metų, geriausias pasirinkimas yra klasikiniai vestuviniai žiedai iš aukso ir sidabro. Žiedas turi būti patvarus, nes tai investicija visam gyvenimui, todėl geriau rinktis tai, kas gali tarnauti dešimtmečius ir visada gali būti koreguojama.

Atsižvelkite į savo gyvenimo būdą

Pasirinktas vestuvinis žiedas turi būti patogus. Patogumas svarbiau už stilių. Nepamirškite, kad vestuvinis žiedas bus su jumis ilgus metus, todėl geriausia pasirinkti tokį, kurio nebereikės nusiimti. Jei gyvenate ramų gyvenimo būdą, galite rinktis klasikinį žiedą iš aukso ir deimantų. Jei gyvenate aktyvų gyvenimą arba daug dirbate rankomis, jums tiktų platininis arba nerūdijančio plieno vestuvinis žiedas. Jei mėgstate sportuoti, galite rinktis patogiai prigludusį vestuvinį žiedą.

Paieškas pradėkite kuo anksčiau

Net jei iki jūsų vestuvių šventės liko dar daug mėnesių, vestuvinio žiedo paieškų geriau neatidėlioti. Laikas lekia nepastebimai, o prieš vestuves rūpesčių tikrai pakanka. Jei norite išvengti streso, susiplanuokite laiką taip, kad jo pakaktų vestuviniams žiedams išsirinkti, pasimatuoti ir įsigyti atsakingai ir be didelio skubėjimo.

Pabaigai

Tikimės, kad šie praktiniai patarimai, kuriuos verta žinoti prieš išleidžiant pinigus tinkamam vestuvių simboliui. Praėjo tie laikai, kai išsirinkti žiedą buvo paprasta. Tačiau, turint teisingą informaciją, žinant pageidaujamą dizainą ir neskubant, vestuvinių žiedų paieškos neturėtų būti sunkios.

Plačiau: Vestuviniaiziedai.lt

Užs.Nr.1994

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video