„Vanille lounge“: kodėl čia verta apsilankyti? (0)

Publikuota: 2022-06-10 Kategorija: Verslas
„Vanille lounge“: kodėl čia verta apsilankyti?
Organizatorių nuotr. / Restoranas

Kad būtų išsiaiškinta, ko nori ir ką vertina klientai, restoranai dažnai atlieka apklausas. Viena iš tokių apklausų buvo orientuota į kriterijus, pagal kuriuos pasirenkamas restoranas. Rezultatai atskleidė, kad restoranų svečiams labiausiai rūpi virtuvė (25 proc.) bei geras kainos ir kokybės santykis (22 proc.), taip pat labai svarbi restorano higiena (14 proc.), lokacija (14 proc.) ir atmosfera (12 proc.). Tik nedidelei daliai žmonių rūpi aptarnavimas (10 proc.) ir vos keliems svarbu, koks virtuvės šefas (3 proc.). Bet jeigu į restorano koncepciją įtraukti visi šie kriterijai ir visus juos stengiamasi įgyvendinti kuo profesionaliau, tai tik padeda sukurti aukštesnę restorano vertę. Nors Vilniuje yra daug vietų, kuriose siūloma skaniai pavalgyti, tačiau ne visos jos užima lyderiaujančias pozicijas ir yra mėgstamos lankytojų. Mes pasidomėjome vienu ilgiausiai Vilniuje gyvuojančiu restoranu-baru ir tuo, kas jame siūloma. Restoranas „Vanille Lounge“ – jūsų dėmesiui ir pažinčiai.

Restorano interjeras. Jaukus ir kartu prabangus interjeras, vieta, kur akių nerėžia ryškios spalvos, netrikdo garsi muzika ar eklektiška aplinka. „Vanille Lounge“ dominuoja šviesūs ir švelnūs atspalviai bei lengvumas, derantis su išskirtinumu. Dienos metu tai moderni vieta pavalgyti, o vakare – išskirtinė atsipalaidavimo erdvė, kuriai ypatingo žavesio suteikia iš brangaus šviečiančio onikso akmens pagamintas baras. Tad tokioje vietoje galima ir pietauti, ir vakarieniauti, ir švęsti, ir organizuoti verslo susitikimus, ir atsipalaiduoti.

Restorano meniu. „Vanille Lounge“ garsi savo šiuolaikinės sezoninės europietiškos virtuvės ir nepamirštamos klasikos deriniu, kurį jau spėjo įvertinti ir pamėgti daugybė žmonių. Klasikinė europietiška virtuvė, lietuviškos maitinimosi tradicijos, sezoniškumas ir aukščiausia kokybė – visa tai atskleisti ir suderinti padeda  jaunų virtuvės šefų požiūris į maistą. Restorano meniu galima rasti ne tik naminių rankų darbo makaronų, šviežių salotų ar skanių užkandžių, bet ir šlapio brandinimo jautienos išpjovos, škotiškos lašišos ar jaučio žando. Bet kokiam patiekalui pagaminti naudojamos įvairios žolelės ir prieskoniai, kurie maistui suteikia išskirtinumo.

Šioje vietoje nemažas dėmesys skiriamas gėrimams bei desertams. Įvairių rūšių gėrimus parekomenduoti ir priderinti prie išsirinkto patiekalo visuomet padeda profesionalus restorano someljė. O desertai – tikri delikatesai, kurių pasirinkimą padiktuoja širdis.

Vanille Lounge“ – puiki vieta, kurioje ne tik norisi apsilankyti patiems, bet ir į kurią verta atsivesti savo svečius.

Restorano aplinka. Restorano aplinka pritaikyta įvairioms progoms: čia yra baras, prie kurio gausiai būriuojasi naktinėtojai; jaukūs ir patogūs staliukai, prie kurių pietaujama ar vakarieniaujama; bei šventėms skirta didelė lauko terasa, kurioje gali tilpti virš 100 žmonių. „Vanille Lounge“ puikiai tinka ir trumpiems susitikimams, ir šventėms, ir pasilinksminimams. Tiesa, šventės ir maitinimas čia visuomet organizuojamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus – visa tai reikėtų suderinti ir užsakyti iš anksto.

Išskirtiniai pasiūlymai. Ne kiekviena vieta, net ir sostinėje, gali pasiūlyti neužmirštamus potyrius ir įspūdžius. O „Vanille Lounge“ – gali. Ir siūlo apsilankyti restorane įrengtame cigarų kambaryje. Tik neskubėkite atsisakyti! Tai nėra standartinis rūkymo kampelis. Tai vienintelė tokia vieta Vilniuje ir unikali galimybė atlikti ne pirmą amžių skaičiuojantį cigaro rūkymo ritualą, susipažinti su tikru cigaro charakteriu ir atskleisti rūkymo subtilybes. Prie cigaro rūkymo galėsite derinti pasaulyje pripažintus aukščiausios kokybės gėrimus ir mėgautis būdami prabangios aplinkos apsuptyje.

„Vanille Lounge“ – mėgstama vieta švęsti, pietauti ir vakarieniauti. Rezervacija: telefonu +370 (602) 22 454 arba el. paštu info@vanillelounge.lt.

https://vanillelounge.lt/

 Užs. Nr. 1779

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video