Kas remontuojama prie Rokiškio valymo įrenginių? (0)
Publikuota: 2019-07-09
Kategorija:
Aktualijos
Rokiškėnai jau atkreipė dėmesį, kad prie Rokiškio ribos, važiuojant į Serapiniškį, „Rokiškio vandenų“ įmonės teritorijoje sukrauta daug naujų detalių. Akivaizdu, kad čia vyksta nemenki remonto darbai. Kas remontuojama, „Rokiškio Sirena“ klausė „Rokiškio vandenų“ bendrovės vadovo Leono Butėno.
Pašnekovas teigė, kad bus atnaujinamos nuotekų trasos: keičiami vamzdžiai, remontuojama siurblinė.
Rekomenduojami video
J. Tūbelio progimnazija keičiasi: gražinamas ne tik vidus, plečiama ir automobilių stovėjimo aikštelė (foto)
(0)
Rokiškio Juozo Tubelio progimnazijos bendruomenė šiais metais gyvena itin neramiai – be jau kurį laiką viduje vykstančių patalpų remonto, šiandien ir progimnazijos kieme buvo pradėti naujos automobilių stovėjimo aikštelės rangos darbai. Įstaigos direktorius Zenonas
2026-04-14
Kamajiškiams labiausiai rūpi miestelio unikalumas: prašė gelbėti niokojamą Kultūros paveldo aikštę
(0)
Lyg apskritojo stalo riteriai į seniūnės Linos Zolubienės ataskaitinį susitikimą susirinkę Kamajų krašto gyventojai kalbėjo apie kasdienybės problemas. Nors iš pradžių atrodė, kad vietiniai jų neturi – per pusantros valandos neiškeltas ir neužduotas nei vienas klausimas, v
2026-04-10
Rokiškio rajono savivaldybės administracija kartu su savivaldybės Šeimos taryba ir nevyriausybine organizacija „Rokiškio mamų klubas“ ėmėsi iniciatyvos kurti „Šeimos stoteles“. Pirmoji stotelė jau pradėjo veikti savivaldybės patalpų I aukšte
2026-04-10
Obeliečiai norėtų likviduoti pastatus-vaiduoklius, sulaukti pasėlių deklaravimo specialisto ir, galbūt, su(si)tvarkyti upės pakrantę
(0)
Liko vos keli ataskaitiniai Rokiškio rajono seniūnų susitikimai su gyventojais: kitą savaitę į ataskaitas kvies Juodupės ir Rokiškio seniūnai. Šią savaitę su kraštiečiais susitiko ataskaitų teikimo „debiutantė“ – pirmą kartą apie įgyvendintus darbus ir p
2026-04-10
Antradienį – riboženkliai, trečiadienį – gruntas, ketvirtadienį – pamatai: prasidėjo socialinio būsto statybos (foto)
(0)
Praėjusiais metais Rokiškio rajono vadovai paskelbė žinią: Aušros gatvėje (Aušros g. 26) nori statyti naują pastatą – socialinį būstą. Šioms statyboms pritarti turėjo rajono taryba, ir nors vienbalsio palaikymo tąkart sumanymas nesulaukė, balsų buvo dauguma, tad &sc
2026-04-09