Grigiškio parkas - vaiduoklis Rokiškio rajone: ar tikrai tikslingai panaudotos ES lėšos? (foto+video) (15)

Publikuota: 2022-01-28 Kategorija: Kelionės po Rokiškio kraštą
Grigiškio parkas - vaiduoklis Rokiškio rajone: ar tikrai tikslingai panaudotos ES lėšos? (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Grigiškio parkas Rokiškio rajone

Galvojote, kad jau matėte visas Rokiškio rajono lankytinas vietas? Gali būti, kad smarkiai klystate.

 

Panemunėlio seniūnijos Grigiškio kaime vidury miškų įrengtas Grigiškio parkas. Taip, parkas! Čia jums ne kokia poilsiavietė ar žaidimų aikštelė, o visas parkas su keliomis žaidimų aikštelėmis, pavėsinių kompleksu, pažintiniu taku, šiukšliadėžėmis ir tuoletais. Tiesa, apie jį, reik manyt, nežino 99,99 proc. Rokiškio rajono gyventojų… O kad ir žinotų, ko gero, sunkiai iki jo nusigautų, nes į parką neveda joks kelias - ta vieta iš trijų pusių apsupta mišku, o likusi pusė, kurioje, neva, turėtų būti įėjimas į parką, ribojasi su aktyviai naudojama žemės ūkio paskirties žeme.

Tad, kaip pamatysite nuotraukose ir vaizdo medžiagoje, Grigiškio parke lankosi tik žvėreliai. Atkreipkite dėmesį, kad šiukšlių dėžėse tebesipuikuoja visiškai tušti plastiko maišai šiukšlėms. Kas gali paneigti, kad jie ten yra nuo pat parko „pridavimo”. Tiesa, pastatai ir takelis jau ne tokios geros būklės kaip maišai, nes gamta per kelis metus padarė savo darbą.

Jei vis tik susigundysite aplankyti Grigiškio parką, kol lankymasis jame dar nemokamas, nuoroda čia: https://maps.app.goo.gl/57vUFZMbFDt1RyYG8 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video