Ar jus piktina užrašas „Dirbame be kyšių“? (0)

Publikuota: 2022-07-29 Kategorija: Nuomonė
Ar jus piktina užrašas „Dirbame be kyšių“?
Rokiškio Sirena nuotr. / Ar jus žeidžia toks užrašas?

Rokiškio techninių apžiūrų stotyje kabantis užrašas „Dirbame be kyšių“ papiktino Rokiškio rajono tarybos narį Stasį Mekšėną, kuris nuogąstavo, kad toks užrašas žeidžia žmonių orumą.

Sukėlė jausmus

Į „Rokiškio Sirenos“ redakciją kreipėsi Rokiškio rajono tarybos narys Stasys Mekšėnas, kuris pasakojo, kad užėjęs į Rokiškio techninių apžiūrų stotį iškart išvydo „rėkiančią reklamą“: „Dirbame be kyšių“.

„30 metų gyvename laisvoje Lietuvoje. Pažiūriu, kitapus langelio, kur kabo užrašas „Dirbame be kyšių“, sėdi jaunimas. Šis sakinys man sukėlė jausmą, tarsi atėjo Lietuvos pilietis su kyšiu. Manau, kad už lango esantys vaikinukai irgi yra pažeminti, nes iškart kilo mintis, jog jie šiandien dirba be kyšių, o anksčiau dirbo, juos imdami. Tas užrašas man atrodo labai žeminantis ir eilinį pilietį, ir šios stoties darbuotojus“, – kalbėjo S. Mekšėnas.

Reiškia meilę

Į klausimą, ar pašnekovo nežeidžia šalies gydymo įstaigose kabantys užrašai, kad medikui geriausia padėka yra žodis „Ačiū“, jis atsakė, kad šiuo klausimu irgi turi savo nuomonę.

„Ten nepykstu, nes žiūrint plačiąja prasme, tai yra meilė, apimanti požiūrį į visą pasaulį. Kai medicinoje taip pasakoma, reiškia meilę, kad tai daroma iš širdies ir būtų geriau. Aš taip suvokiu. Lyginant su anuo užrašu stotyje, tai – du skirtingi dalykai. Kažkada buvo kyšiai medicinoje, to neslėpkime, tačiau mūsų vaikai, jaunoji karta gali to jau nežinoti, nes jiems gėda patiems, taip jaučiu. To niekas nebedaro, viskas pamiršta“, – samprotavo S. Mekšėnas.

Kreiptis kitur

Neprisistačiusi Utenos techninių apžiūrų centro, UAB filialo Rokiškio techninių apžiūrų stoties darbuotoja pabrėžė, kad tai yra asmeninė kliento nuomonė.

„Kreipkitės į Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociaciją ir jums viską atsakys, mes tikrai nekompetentingi tuo klausimu jums kažką pasakyti“, – sakė ji.

„Rokiškio Sirenai“ su Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija susisiekti nepavyko – į skambučius neatsiliepta ir el. laišką atsakymo taip pat nesulaukta.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video