Panevėžio mero taurė atiteko Rokiškio ledo ritulininkams (0)
Publikuota: 2017-11-21
Kategorija:
Sportas
Savaitgalį Panevėžio ledo arenoje vyko ledo ritulio turnyras Panevėžio miesto mero taurei laimėti.
Pirmą kartą mieste vykusiame turnyre dalyvavo keturios komandos: dvi Panevėžio komandos – „Olimpas“ ir „Rėkliai“, Utenos bei Rokiškio ekipos.
Panevėžio mero taurę laimėjo rokiškėnai. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo panevėžiečių „Olimpas“ bei „Rėkliai“, ketvirtoji teko uteniškiams.
Rekomenduojami video
Rygoje įvyko prestižinis 2026 metų Atviras Latvijos WAK-1F kikbokso čempionatas. Stipriausių kovotojų turnyre jėgas išmėgino ir sporto klubo „Thai Tornado/TORNADO“ auklėtiniai, namo parsivežę du vicečempionų titulus.
Haroldas Laužadis (17–18 metų amžiaus grupė) svor
2026-06-08
Valotkų šeima – žaidimo „Cornhole“ entuziastai Rokiškyje, susibūrė po pavadinimu „Cornhole Bro“ ir aktyviai propaguoja šį kukurūzų mėtymo žaidimą. O tai, kad visi šeimos nariai jau yra pasiekę nemenką meistriškumo lygį, dar kartą įrodė
2026-06-08
Rudenį atidaryta naujoji Rokiškio arena jau veikia pilnu pajėgumu: šią savaitę dziudo ir sambo sporto šakas praktikuojantys jaunieji krašto sportininkai pradėjo treniruotes jiems skirtose naujose patalpose Rokiškio arenoje. Nors iki vasaros atostogų liko visai neda
2026-06-05
Geriausių Rokiškio rajono metų sportininko rinkimuose dalyvausiančius pretendentus pasitiks pokyčiai
(0)
Rokiškio rajono savivaldybės organizuojamas tradicinis prieškalėdinis renginys – geriausių metų sportininkų apdovanojimų ceremonija – šiemet bus šiek tiek kitoks. Praėjusią savaitę Rokiškio rajono tarybai tvirtinti buvo pateiktas pakeistas apdovanojimų
2026-06-03
Kol vasara dar neįsilingavo, varžybų sezono neužbaigė ir sportininkai. Praėjusį savaitgalį Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėtiniai – jaunieji sunkiaatlečiai – dalyvavo tarptautinėse Anykščių sunkiosios atletikos varžybose „Centro taurė 2026“.
2026-06-03