Frezų panaudojimo būdai (0)

Publikuota: 2022-08-12 Kategorija: Verslas
Frezų panaudojimo būdai
Organizatorių nuotr. / Frezų panaudojimo būdai

Nagų frezos pagalba, lengvai atliksite įvairias higienines grožio procedūras ne tik manikiūro bet ir pedikiūro metu. Pritaikant reikiamą antgalį, nesudėtingai pašalinsite suragėjusią odą, gelinio lako ar gelinių dažų likučius. Taip pat nesunkiai pašalinsite ir negyvą odą nuo kojų kulnų atliekant pilną pedikiūro procedūrą. Apie šį įrankį daugiau sužinoti galite https://gel.lt internetinėje parduotuvėje.

Labiausiai tinkamas priemonė naudoti kojų nagų frezavimui yra podo diskas. Šiems diskams yra naudojami iš grūdelių sudaryti abrazyvai, kurie yra keičiami – klijuojami. Galima rinktis prailgintus podo diskus, jie pritaikyti pedikiūro frezoms su ištraukimo sistema. Antgaliai skirti pedikiūrui būna su keičiamomis kepurėlėmis įvairaus grubumo lygio. Na o renkantis nuospaudų šalinimo antgalius galite įsigyti ir skirtingo diametro, svarbiausia žinoti kokius jums yra tinkamas.

Freza ir sveikata

Svarbu paminėti, jog alerginių reakcijų frezos antgaliai nesukelia, nebent žmogus yra alergiškas pačiai gelio medžiagai. Tad prieš atliekant tokio tipo procedūras turėtumėte paklausti ar jūsų klientas yra kam nors alergiškas, o jei tokios informacijos neturite stebėti organizmo reakciją iki sekančio vizito.

Išvengiant nesklandumų ir nepageidaujamų rūpesčių klientui renkantis higieninės grožio specialistą vertėtų pasidomėti apie dominantį meistrą, gauti rekomendacijų, peržiūrėti padarytų darbų galerijas. Atraskite geriausią kainos ir kokybės santykio variantą.

Garantinis laikotarpis

Visi nauji įrenginiai turi garantinį laikotarpį, kiekvienas pardavėjas pateikia savo garantinio laikotarpio trukmę bei kitus niuansus susijusius su priežiūra ir taisymu.

Esant poreikiui, garantinio laikotarpio metu pirkėjas gali susisiekti su pardavėju dėl prekės gedimo. Tuomet susitariama kaip prekės bus pristatyta pardavėjui. Nors garantinis ir suteikiamas visoms dalims svarbu nepamiršti, jog pardavėjas atsako tik už gedimus, atsiradusius dėl tiekėjo ar gamintojo kaltės. Į garantinę priežiūrą neįeina: gedimai dėl naudotojo neatsargumo, stichinių nelaimių, gaisrų. Šiam niuansui išspręsti visada galite rinktis draudimą taip apsaugodami turimą turtą.

Garantinis laikotarpis visada aprašomas prekių pirkimo pardavimo taisyklėse, todėl prieš nusprendę pirkti, atidžiai skaitykite visą informaciją apie pasirinktą higieninės grožio procedūros įrenginį, tokiu būdu žinosite visą jums reikalingą ir aktualią informaciją.

Užs. Nr. 1851

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video