Kaip išsirinkti kokybiškas vasarines padangas? (0)

Publikuota: 2022-06-08 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti kokybiškas vasarines padangas?
Organizatorių nuotr. / Kaip išsirinkti kokybiškas vasarines padangas?

Balandžio dėmesį, visi vairuotojai būna atidūs, nes prasideda sezonas, kai reikia pakeisti transporto priemonės padangas iš žieminių į vasarines. Nors ir šis procesas nėra privalomas (lyginant padangų keitimą iš vasarinių į žiemines), tačiau norint išsaugoti savo žiemines padangas, vertėtų jas pakeisti. Jeigu jūsų vasarinės padangos jau nėra tinkamos naudoti, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikras specifikacijas, kurios padės išsirinkti naujas kokybiškas vasarines padangas. 

Tinkamo dydžio padangos

Tam, kad važiavimas naujomis vasarinėmis padangomis būtų saugus ir patogus, labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio vasarines padangas. Jūsų automobiliui tinkantį padangų dydį galite rasti ant degalų dangtelio arba vairuotojų durelėse - čia turi būti užklijuotas lipdukas, su jūsų automobilio reikiamų padangų išmatavimais. Tačiau, jeigu esate įsitikinę, kad jūsų dabartinės padangos yra tinkamo dydžio, tuomet tam, kad pasitikslintumėte, padangos plotį, aukštį ir skersmenį, galima sužinoti ant padangos šoninės sienelės.  

Vairavimo įpročiai

Kelio danga - ne visada būna sausa ir lygi. Esant skirtingoms oro sąlygoms ir kelių būklei, pritaikomas vis kitoks vairavimo būdas. Tačiau renkantis vasarines padangas, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokiais keliais jums pasitaiko važiuoti dažniausiai. Jeigu daugiausiai važiuojate mieste ir turite nedidelį automobilį, tuomet vasarinės padangos turi būti su simetrišku protektoriumi, kurio išorinė ir vidinė pusės yra vienodos. Šios padangos tarnauja gana ilgą laiką ir būna patvarios, o su jomis važiavimas - ekonomiškas. Be to, šių padangų montavimas yra labai paprastas, nes jas galima sumontuoti nesilaikant krypties.

Vasarinės padangos, kurios turi kryptinį protektorių, užtikrina geresnį sukibimą su kelio paviršiumi ir sumažina akvaplaningo riziką, tačiau jos yra linkusios greičiau dilti ir nėra ekonomiškos. Šios vasarinės padangos yra rekomenduojamos važiuojant sportiniu automobiliu bei suteikia saugumo jausmą važiuojant didesniu greičiu arba šlapiu keliu. 

Būkite atidūs, nes reikia nepamiršti ir to fakto, kad padangų kaina gali skirtis dėl paties automobilio naujumo. Pavyzdžiui, naujo automobilio padangų BMW x3 kaina gali būti šiek tiek aukštesnė, lyginant su senesnės kartos automobilių padangomis. 

Geriausias pasirinkimas - naujos vasarinės padangos

Deja, tačiau gana dažnai, vairuotojai perka pigias arba naudotas vasarines padangas. Reikėtų pabrėžti tai, kad naujos vasarinės padangos turėtų tarnauti ilgiau, o jos suteiks net ir didesnį saugumą bei stabilumą. Dauguma žmonių tiki, kad pirkdami dėvėtas padangas galima bent šiek tiek sutaupyti ir jos pakankamai saugios. Žinoma, padangų protektoriaus gylį, galima išmatuoti, tačiau padangų kokybė daro įtaką tam, kur jos buvo saugojamos ir kokia yra jų konstrukcijos būklė. Dėvėtų ar atnaujintų padangų stovį yra išties sudėtinga nustatyti, o tai prilygsta katės maiše pirkimui. Rekomenduojama rinktis naujas ir tik patikimų gamintojų vasarines padangas!

Užs. Nr. 1775

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video