Lietuvos vaikų plaukimo čempionate – Rokiškio auksas ir bronza (0)
Publikuota: 2026-05-26
Kategorija:
Sportas
Iš Lietuvos vaikų plaukimo čempionato rokiškėnai parvežė auksą ir greičiausios Lietuvoje „delfinistės“ titulą bei du bronzos medalius. Alytaus baseine savo jėgas Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai išbandė kartu su dar 300 varžovų iš 20-ies Lietuvos sporto mokyklų.
Rokiškiui atstovavo būrys sportininkų: Povilas Jonušaitis, Kristupas Juška, Jokūbas Pajada, Jokūbas Stakys, Ema Galvanauskaitė, Gabija Judickaitė, Amelija Matulevičiūtė, Elena Staskonytė, Rugilė Strumskytė, Paulina Tigrudytė, Kotryna Zaičenkova.
Augantis jaunasis talentas - Kotryna Zaičenkova - iškovojo net du medalius: 100 m distanciją peteliške ji įveikė pirma (1:22.35), o 200 m kompleksiniu būdu – trečia (3:00.01). Pergalingi buvo ir Povilo Jonušaičio grybšniai: 200 m nugara jis finišavo trečias (2:55.88). Taigi Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro sąskaitoje – vienas aukso ir du sidabro medaliai.

„Visi rokiškėnai arba gerino asmeninius rezultatus, arba kartojo geriausią turimą asmeninį rezultatą ir Lietuvos čempionate pasirodė puikiai“, – sakė treneris Paulius Mališauskas, džiaugdamasis, kad iki pat čempionato sportininkams pavyko išlaikyti formą.
Vis tik būta nemenkų proveržių. Tuo išsiskyrė Elena Staskonytė, Amelija Matulevičiūtė bei Gabija Judickaitė.
„Elena progresuoja visą sezoną, o štai Amelija ir trenerio Lauryno Jasiūno auklėtinė Gabija išgyveno šiokį tokį sąstingį. Džiugu, kad paskutinės sezono varžybos pralaužė ledus ir mergaitės pagerino asmeninius pasiekimus“, – sakė treneris Paulius.
Vis dėlto labiausiai jis išskyrė jau minėtus Povilą Jonušaitį ir Kotryną Zaičenkovą. Povilas, įveikęs aršią konkurenciją, pateko į 200 m plaukimo krūtine rungties finalus ir laimėjo bronzą plaukdamas 200 m nugara. O Kotryna pateko į visų rungčių finalus ir, kaip žinia, iškovojo du medalius: 100 m peteliške auksą ir bronzą 200 m kompleksiniu būdu.
Rekomenduojami video
Birželio 18 dieną Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) patalpose vyko abiturientų pažymėjimų įteikimo šventė, kurioje neformaliojo švietimo baigimo pažymėjimai buvo įteikti 69-osios laidos abiturientams.
Visus susirinkusius sveikino ir atminimo dovanėles
2025-06-19
Birželio 7-8 dienomis Telšiuose vyko Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Gausiose dalyvių gretose ryškiai suspindo Rokiškio sportininkė Germantė Laucytė, ne tik iškovojusi savo svorio kategorijos čempionės titulą, bet ir pagerinusi tris iki šiol fiksu
2025-06-11
Praėjusią vasarą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse bronzos medalius iškovojusi Lietuvos 3x3 vyrų krepšinio rinktinės savaitgalį kovojo dėl galimybės žaisti šių metų Europos čempionate. Rinktinė, kurios sudėtyje – obelietis Šarūnas Vingelis, sekmadienį atrankos turnyro
2025-06-09
Lietuvos kariuomenės krepšinio komanda puošiasi aukso medaliu: jį iškovoti padėjo rokiškėnas K. Kvedaravičius
(0)
Penktadienio rytą Lietuvos kariuomenės bendruomenė aktyviai dalinosi žinia, jog kariuomenės krepšinio komanda Amsterdame vykusiame regioniniame kariškių 3x3 krepšinio turnyre iškovojo aukso medalį.
Kuo tai svarbu Rokiškiui? Ogi tuo, kad komandos sudėtyje –
2025-06-06
Gegužės 30–birželio 1 dienomis Ukmergėje vyko 2025 m. atviras WAKO kikbokso čempionatas, į kurį susirinko daugiau nei 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos klubų.
Sportininkai varžėsi tatamio ir ringo disciplinose, o beveik kiekvienoje svorio kategorijoje vyko labai atkaklios kovos
2025-06-03