Lietuvos ledo ritulio čempionate – 7 komandos (0)
Publikuota: 2017-08-30
Kategorija:
Sportas
Netrukus prasidėsiančiame Lietuvos ledo ritulio čempionate po metų pertraukos vėl startuos septynios komandos. Šalia praėjusi sezoną auksą iškovojusios Elektrėnų „Energijos“, antroje vietoje likusios Juodupės „Juodupės“, Vilniaus „Hockey Punks“, Rokiškio „Rokiškio“, Kauno klubo ir Vilniaus „Geležinio vilko“ komandų po daugiau dešimtmečio pertraukos į šalies ledo ritulio aukščiausiąjį ešeloną grįžta Klaipėdos „Baltija“. Tą skelbia oficialus šalies ledo ritulio portalas hockey.lt.
Pernai čempionate žaidusius Kauno „Tigrus“ keičia naujas Kauno klubas, kuris dar neturi pavadinimo. Ši komanda bus viena įdomesnių viso pasaulio ledo ritulio žemėlapyje, kadangi joje ruošiasi žaisti "funkcionierius", asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Petras Nausėda.
Beje, ši komanda sezonui ruoštis pradėjo viena pirmųjų, dar rugpjūčio pradžioje.
„Smagu, kad šalies čempionate vėl turime septynias komandas. Grįžta Klaipėda, kurioje jau senokai reikėjo komandos, mat vaikų klubai dirba gerai, nebuvo tik vyrų ekipos. Be jokios abejonės, favorite bus „Energija“, tačiau ir kiti klubai pasitempė, ieškojo pastiprinimo užsienyje. Tad laukia įdomus čempionatas, o kas gi bus pagrindiniai atlikėjai artėjančiose varžybose, sužinosime netrukus, mat klubai iki rugsėjo penktos dienos privalo pateikti paraiškas“,- sakė čempionato vykdantysis direktorius Gintaras Šabūnas.
Čempionatas vyks keturių ratų sistema, po kurių šeši klubai pateks į atkrintamąsias varžybas. Tad šį sezoną vienas klubas jau liks už atkrintamųjų varžybų borto.
Čempionatas prasidės rugsėjį. Reguliarusis sezonas baigsis vasario pabaigoje. Kovą vyks atkrintamosios varžybos ir čempionas turi paaiškėti iki kovo 26 dienos.
Rekomenduojami video
Kovo 14-15 dienomis Kėdainiai tapo sportinių šokių šokėjų sostine: mieste esančioje arenoje vyko 2026 metų Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionatas ir pirmenybės. Ant parketo susibūrė stipriausi šalies solo šokėjai ir sportinių šokių poras,
2026-03-16
Kasmetinėse „Telšių sporto ir rekreacijos centro sunkiosios atletikos centro taurė 2026“ varžybose startuojantys Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) jaunieji sunkiaatlečiai ir šiais metais nepabūgo kovoti turnyre, subūrusiame net 125 sportininkų ne tik i&s
2026-03-16
Kovo 14-ąją Kaune virė azartiškos kovos – čia vyko Lietuvos jaunimo čempionatas šaudant pneumatiniais ginklais. Varžybose itin ryškiai pasirodė gausi mūsų sportininkų delegacija, namo parsivežusi ne vieną čempionų titulą ir asmeninių pergalių komplektą.
Vaikinų grup
2026-03-16
Laukia aktyvi sporto savaitė! Kviečiame palaikyti sportininkus!
2026-03-10
Rytoj – Kovo 11-oji, kurią kiekvienas Lietuvos pilietis mini skirtingai. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos bendruomenė šį kartą nutarė šaliai svarbią datą paminėti 5-8 klasių „Cornhole“ varžybomis. Jas kovo 9-ąją organizavo fizinio ugdymo mokytojai Vald
2026-03-10