Rokiškio KKSC šauliai vėl pelnė medalius (0)
Publikuota: 2022-01-28
Kategorija:
Sportas
Sausio 23 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunimo iki 18 metų šaudymo čempionatas, kuriame varžėsi daugiau nei 100 stipriausių šalies sportininkų.
Puikiai varžybose pasirodė Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro šauliai. Gustė Mickytė tapo Lietuvos jaunimo iki 18 metų čempione, o Ąžuolas Jankauskas pasidabino trečiosios vietos medaliu.
Šį savaitgalį Gustė ir Ąžuolas kartu su treneriu Giedriumi Kublicku išvyksta į atrankines Europos jaunių komandines varžybas Estijoje.

Rekomenduojami video
Praėjusį savaitgalį, balandžio 10–11 dienomis, Kaune vyko vienas svarbiausių metų startų jauniesiems šauliams – Lietuvos vaikų čempionatas šaudant pneumatiniais ginklais. Rokiškio garbę gynusios trys komandos dar kartą įrodė, kad mūsų krašto šaudymo mok
2026-04-13
Lietuvos radijas ir televizija (LRT) ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) sporto mėgėjus vėl kviečia dalyvauti kasmetiniuose Lietuvos jaunųjų sporto žvaigždžių 100-uko rinkimuose. Rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius praėjusių metų jaunuosius sportininkus ir atkreipti dėm
2026-04-07
Praėjusį ilgąjį savaitgalį šiltojoje Ispanijoje (Kambrilso mieste) vyko Europos (WDSF) jaunimo iki 21 metų dešimties šokių čempionatas. Jame ant parketo varžėsi 27 geriausios poros iš 18-os Europos šalių. Geriausiųjų gretose – Lietuvos atstovai: rokišk
2026-04-07
Velykų išvakarėse namuose – Rokiškio ledo arenoje – dėl kelialapio į 1-osios ledo ritulio lygos Mindaugo Kiero taurei laimėti finalą antrąsias rungtynes žaidusi „Grizlio“ komanda, deja, pergalės nepasiekė. Rokiškėnams teko pripažinti svečių iš saul
2026-04-07
Balandžio 12 d. Rokiškio „Moto-Roki“ trasoje - 2026 m. „Sėlijos“ taurės I-ojo etapo varžybos.
Varžybų startai - 12 val.
Kviečiame stebėti ir palaikyti!
Bilieto kaina 7 Eur.
2026-04-03