U17 B diviziono čempionate iškovota antroji pergalė (0)
Publikuota: 2022-10-28
Kategorija:
Sportas
Moksleivių krepšinio lygos U17 B diviziono čempionate rungtyniaujanti Rokiškio KKSC vaikinų komanda iškovojo antrąją pergalę.
Mūsiškiai Vilniuje įtikinamai 85:63 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos III-ąją komandą.
Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 23 taškus pelnęs Nojus Naprys, 21 surinko Salvijus Laužadis, o 20 pridėjo Matas Juozapavičius.
Savo grupėje septyniolikmečiai yra iškovoję dvi pergales iš tiek pat galimų.
Rekomenduojami video
Praėjusį savaitgalį, balandžio 10–11 dienomis, Kaune vyko vienas svarbiausių metų startų jauniesiems šauliams – Lietuvos vaikų čempionatas šaudant pneumatiniais ginklais. Rokiškio garbę gynusios trys komandos dar kartą įrodė, kad mūsų krašto šaudymo mok
2026-04-13
Lietuvos radijas ir televizija (LRT) ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) sporto mėgėjus vėl kviečia dalyvauti kasmetiniuose Lietuvos jaunųjų sporto žvaigždžių 100-uko rinkimuose. Rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius praėjusių metų jaunuosius sportininkus ir atkreipti dėm
2026-04-07
Praėjusį ilgąjį savaitgalį šiltojoje Ispanijoje (Kambrilso mieste) vyko Europos (WDSF) jaunimo iki 21 metų dešimties šokių čempionatas. Jame ant parketo varžėsi 27 geriausios poros iš 18-os Europos šalių. Geriausiųjų gretose – Lietuvos atstovai: rokišk
2026-04-07
Velykų išvakarėse namuose – Rokiškio ledo arenoje – dėl kelialapio į 1-osios ledo ritulio lygos Mindaugo Kiero taurei laimėti finalą antrąsias rungtynes žaidusi „Grizlio“ komanda, deja, pergalės nepasiekė. Rokiškėnams teko pripažinti svečių iš saul
2026-04-07
Balandžio 12 d. Rokiškio „Moto-Roki“ trasoje - 2026 m. „Sėlijos“ taurės I-ojo etapo varžybos.
Varžybų startai - 12 val.
Kviečiame stebėti ir palaikyti!
Bilieto kaina 7 Eur.
2026-04-03